Asociatyvi nuotrauka.

Šachmatininkus lydėjo sėkmė

Vasario 16-18 dienomis Ukmergės sporto centro šachmatų skyriuje vyko 2023 m. vaikų ir jaunučių standartinių šachmatų turnyras Lietuvos valstybės atkūrimo dienai atminti.

Turnyre dalyvavo 33 šachmatininkai nuo 6 iki 14 metų. Jie varžėsi trijose amžiaus grupėse, kai kurios partijos truko ilgiau nei dvi valandas.

Sėkmė turnyre lydėjo Ukmergės sporto centro šachmatininkus (mokytoja Virginija Savickienė).

Bendroje įskaitoje Augustas Jakubauskas iškovojo trečią vietą. Tarp mergaičių nugalėjo Mingailė Latanauskaitė, Evita Silevičiūtė iškovojo antrą vietą, Luka Grabauskaitė buvo trečia.

Mergaičių grupėje iki 10 metų nugalėjo Amilė Valikonytė, antra liko Goda Maciukevičiūtė, trečia – Augustė Prenytė. Berniukų iki 10 metų grupėje Armandas Triznickas iškovojo bronzos medalį, o tarp aštuonmečių Edvinas Latanauskas tapo bronzos medalio laimėtoju.

Visiems turnyro dalyviams įteikti atminimo medaliai.