Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Sumanus apsipirkimas maisto prekių parduotuvėje: kaip įvaldyti taupymo meną?

Kai kurie žmonės – taupūs iš prigimties. Jie moka per daug neišlaidauti, sugeba išvengti impulsyvių pirkinių, o mėnesio pabaigoje džiaugiasi savo santaupomis. Visgi, ne visi yra tokie laimingi. Didelė dalis pirkėjų yra spontaniški, įsigyja daiktus ar produktus neapgalvotai. Tokiu būdu išleidžia kur kas daugiau pinigų nei norėtų… Esate vienas iš tokių žmonių? Norite įvaldyti taupymo meną ir išmokti apsipirkti sumaniau? Tokiu atveju, šį straipsnį skiriame būtent jums.

Apsipirkite rečiau, bet labiau pasiruošę

Kiek kartų per savaitę einate apsipirkti? Daugiau nei vieną? Ką gi, rekomenduojame pakeisti įpročius. Geriausia apsipirkti kartą per savaitę, tačiau labiau pasiruošus. Pirmiausia, apmąstykite, kokius patiekalus ketinate gaminti savaitės eigoje. Tada, peržiūrėkite savo spinteles ir šaldytuvą: dalį produktų namuose tikriausiai jau turite. O dalies – trūksta. Susirašykite trūkstamų prekių sąrašą.

Vis dėlto, į parduotuvę bėgti dar neskubėkite. Geriau, dar būdami namuose, pasidomėkite nuolaidomis. Štai, pavyzdžiu, MAXIMA parduotuvėje rasite visą asortimentą prekių, patenkančių į kategoriją „Anekdotas, o ne kaina“. Tai reiškia, kad šios MAXIMA akcijos padės ženkliai sutaupyti.

Ir atsiminkite, kad jei apsipirksite rečiau, tačiau geriau pasiruošę, išvengsite spontaniškų pirkinių. O būtent jie ir yra didžiausias „peilis“ piniginei.

Tapkite lojalumo programos nariu

Vis dar nesate mėgstamos parduotuvės lojalumo programos narys? Ištaisykite šią klaidą. Būti lojaliu pirkėju – išties apsimoka. Speciali kortelė (arba programėlė) suteikia papildomų nuolaidų. Taip pat – išskirtinių, tik jums pritaikytų pasiūlymų. O geriausia tai, kad perkant su lojalumo kortele, galima kaupti taškus ir jais, ateityje, atsiskaityti.

Taigi, jeigu norite apsipirkti sumaniau ir sutaupyti pinigų, būtinai tapkite lojalumo programos nariu. Pamatysite, galutinė prekių krepšelio suma bus ženkliai mažesnė.

Nebijokite pirkti nukainotų prekių

Dalis pirkėjų vis dar skeptiškai žvelgia į nukainotų prekių lentynas. O visai be reikalo – čia esantys produktai yra kokybiški ir, svarbiausia, galiojantys. Tiesa, jų galiojimo laikas kiek trumpesnis: būtent dėl šios priežasties jiems suteikiama speciali, gerokai pigesnė kaina.

Tad jeigu svarstote, ką gi nusipirkti šiam vakarui arba rytojaus rytui, tikrai neprašausite pro šalį peržvelgę nukainotų prekių lentyną. Tikime, kad atrasite perliukų ir, žinoma, sutaupysite.

Akcijų metu nusipirkite ilgai galiojančių produktų

Parduotuvėje pamatėte gerą nuolaidą skalbimo milteliams? O galbūt specialus pasiūlymas taikomas konservuotoms daržovėms? Tai prekės, kurias verta nusipirkti. Ir visai nesvarbu, jeigu namuose vis dar turite šių daiktų / produktų. Ilgo galiojimo prekės tikrai neprapuls. Pasidėsite jas į spintelę ir suvartosite tada, kai norėsite. O geriausia tai, kad tokiu būdu sutaupysite nemenką sumelę pinigų.

Eikite apsipirkti tik tada, kai esate pavalgę

Paskutinis patarimas gali pasirodyti kiek juokingas. Visgi, jis tikrai naudingas! Prieš eidami apsipirkti, pavalgykite. Statistika liudija, kad alkani žmonės parduotuvėje išleidžia daugiau pinigų. Juos labiau vilioja dailios pakuotės, įvairūs maisto aromatai.

Tuo tarpu pavalgę žmonės parduotuvėje elgiasi blaiviau. Jie į krepšelį deda reikalingas prekes, o ne tas, kurios sugundė savo patrauklia išvaizda ir skaniu kvapu. Atrodytų, paprastas patarimas. Bet patikėkite, jis tikrai jums padės sutaupyti.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas