Šventinio susitikimo dalyviai.

Naujausi, Žmonės

Ugniagesius gelbėtojus pasveikino su profesine švente

Gegužės 4-ąją buvo minima Šv. Florijono – žmonių gelbėtojo nuo stichinių nelaimių ir gaisrų – diena. Profesinės šventės proga Savivaldybės priešgaisrinės tarnybos darbuotojus pasveikino rajono savivaldybės meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis ir administracijos direktorė Inga Pračkailė.

Savivaldybėje vykusio susitikimo metu apžvelgta ugniagesių veikla, pasidžiaugta ugniagesių gelbėtojų pasiaukojamu darbu gelbstint žmonių gyvybes ir turtą, padėkota jiems už sudėtingą, sunkų kasdienį darbą.

Savivaldybės meras D. Varnas pasidžiaugė, kad ugniagesiai turi didžiausią visuomenės pasitikėjimą, linkėjo ugniagesiams ir toliau taip dirbti labai svarbų ir reikalingą darbą rajono žmonėms, – skelbiama savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus išplatintoje informacijoje.

Už pasiektus gerus profesinio pasirengimo rezultatus, kokybišką ir nepriekaištingą darbą incidentų likvidavimo metu ir gaisrinės saugos nuostatų sklaidą visuomenėje, Mero padėkomis paskatinti tarnybos ugniagesiai gelbėtojai Artūras Dūda, Sigitas Gudzevičius, Mindaugas Juras, Alvydas Kadelskas, Kazimieras Lukoševičius ir Gintaras Melnikas bei ugniagesių komandos skyrininkas Vitas Purlys.

Su ugniagesių darbais, pasiekimais, sprendžiamomis problemomis supažindino Savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius, jis taip pat padėkojo rajono vadovams už rūpestį tarnybos veikla ir jos darbuotojais.

Tarnybos padaliniai pernai 216 kartų vyko gesinti gaisrų ir atlikti įvairių gelbėjimo darbų. Pasak R. Lukošiaus, tarnyboje nuolat yra skiriamas reikiamas dėmesys teoriniam darbuotojų pasirengimui, praktinių įgūdžių tobulinimui, padalinių materialinės bazės gerinimui, gaisrinės technikos ir gesinimo bei gelbėjimo priemonių parengimui darbui. Dėl to, anot jo, pastebimai gerėja atliekamų gesinimo ir gelbėjimo darbų kokybė, gaisrų metu patiriama žymiai mažesnė materialinė žala.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Mama mia :
    Cia tokie gaisrininkai? Tai kad nei vienas is ju jau tokiam darbui nebetinkamas, kaip ir pats Lukosius.
  • Jezau :
    Į pensiją laikas,beveik visiems jau,vyrai kas vietoj jūsų dirbs vėliau man įdomu... jaunimas neina dirbti šio darbo,kas dirbs? Afrikiečiai,Ukrainiečiai...?? Pokyčių reikia,nes jūsų jėgos nebe tos,reakcija,ir tt.....

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas