Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Automobilių stiklų keitimas: Esminiai patarimai klientams

Automobilių stiklų keitimas yra svarbus automobilio priežiūros procesas, turintis ne tik estetinę bet ir saugumo reikšmę. Klientai, susidūrę su įvairiais automobilio stiklų pažeidimais, turėtų žinoti keitimo procesą reglamentuojančias detales. Svarbu pabrėžti, kad keitimas atliekamas laikantis nustatytų saugumo standartų ir naudojant kokybiškas medžiagas, kad užtikrintų keleivių saugumą ir komfortą kelyje.

Stiklo keitimas gali būti atliekamas dėl įvairių priežasčių: smulkių įskilimų, įtrūkimų arba didesnių pažeidimų, kurie gali susidaryti po autoįvykio ar dėl lauko sąlygų poveikio. Klientai turėtų žinoti, kad stiklo būklė tiesiogiai daro įtaką  vairuojant, todėl laiku atlikta stiklo keitimo paslauga užtikrina ir vairavimo saugumą. Apsisprendimas dėl stiklo keitimo dažnai priklauso nuo pažeidimo dydžio ir vietos, o stiklo tipas ir automobilio markė taip pat yra svarbūs veiksniai.

Kalbant apie kainas, jos svyruoja priklausomai nuo keičiamo stiklo tipo ir automobilio modelio. Prieš atliekant stiklo keitimo procedūrą, būtina atlikti išsamią kainų analizę, įvertinant tiek medžiagų, tiek darbo kainą. Kai kurios autoservisų įmonės klientams gali pasiūlyti nemokamą stiklų patikrą ir konsultacijas, padėsiančias priimti racionalų sprendimą. Svarbu, kad klientai pasirinktų patikimus ir kvalifikuotus specialistus, galinčius teikti aukštos kokybės paslaugas.

Automobilių stiklų keitimo procesas

Automobilių stiklų keitimas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis tikslumo ir atitinkamų medžiagų. Klientams svarbu žinoti etapus ir būtinus įrankius.

Stiklo keitimo etapai

 1. Apžiūra: Prieš keičiant stiklą, specialistai atidžiai įvertina stiklo ir kėbulo būklę. Tai padeda nustatyti, ar yra papildomų pažeidimų.
 2. Paruošimas: Automobilis ruošiamas darbui – nuimami apdailos elementai, atsargiai išimamas senas stiklas ir įvertinama ar nėra pažeidimų ant kėbulo, kurie galėtų sukelti bėdų montuojant naują stiklą.
 3. Montavimas: Naujas priekinis stiklas, atitinkantis automobilio markę ir modelį, montuojamas naudojant specialius klijus. Visi darbai atliekami užtikrinant, kad sukibimas su kėbulu būtų optimalus ir nebūtų jokių klaidų. Atgal montuojami apdailos elementai.
 4. Patikrinimas: Baigiant darbą, patikrinama, ar stiklas tinkamai prigludęs prie kėbulo, ir ar visi senieji apdailos elementai tinkamai sumontuoti.

Reikalingos medžiagos ir įrankiai

 • Klijai: Patikimi ir ilgaamžiai klijai užtikrina, kad stiklas būtų sandariai prispaustas prie kėbulo.
 • Specialūs įrankiai: Neatsiejama keitimo dalis yra įrankiai, tokie kaip stiklo kėlimo įtaisai, lipdukų ir hermetikų šalinimo prietaisai bei įvairūs montavimo peiliai.

Automobilių stiklų keitimo procesas turėtų būti atliekamas laikantis aukščiausių standartų, siekiant užtikrinti keitimo paslaugų kokybę ir saugumą.

Paslaugos kokybė ir garantijos

Svarbu, kad automobilių stiklų keitimo paslauga būtų atliekama kokybiškai ir kad klientams būtų suteikiamos garantijos. Kokybė ir garantija yra tiesiogiai susiję su paslaugos teikėjo patikimumu ir kliento pasitenkinimu.

Pasirinkimo kriterijai

Renkantis automobilių stiklų keitimo paslaugą, klientams rekomenduojama atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

 • Paslaugos teikėjo patirtis ir reputacija. Ilgametė patirtis ir teigiami klientų atsiliepimai rodo aukštą paslaugų kokybės lygį.
 • Naudojamos medžiagos ir įranga. Kokybiškas automobilio stiklas ir moderni įranga užtikrina ilgaamžiškumą bei saugumą.
 • Darbuotojų kvalifikacija. Sertifikuoti specialistai garantuoja profesionalų montavimą.
 • Draudimo sutarties buvimas. Tai suteikia papildomą saugumo jausmą klientams, jei paslauga teikiama draudžiamam KASKO automobiliui.

Teikiamos garantijos apžvalga

Automobilių stiklų keitimo paslaugos teikėjai, tokie kaip Evelkas, dažnai siūlo šias garantijas:

 • Garantijos laikotarpis. Svyruoja nuo keleto mėnesių iki dvejų metų, priklausomai nuo automobilio ir jo kėbulo būklės.
 • Garantijos sąlygos. Įprastai garantija galioja defektams, atsiradusiems dėl netinkamo montavimo ar prastos kokybės medžiagų.
 • Paslaugos teikimas. Garantinio laikotarpio metu kokybė yra užtikrinama nemokamu permontavimu ar stiklo keitimu.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Algirdas :
  Gal yra atliekami priekinio stiklo slifavimo darbai. Isorineje puseje yra mikro pazeidimai,kuriuos palieka smulus,smulkus akmenukai pakelti priekyje vaziuojanciu automobiliu. Kai saule sviecia tiesiai i stikla mikro pazeidimai lauzo saules sviesos spindulius. Tai atsiliepia matomumui.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas