Prezidentas G. Nausėda priėmė V. Bumblio priesaiką.

Naujausi, Žmonės

Ukmergės teismo rūmuose dirbs dar vienas teisėjas

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimus, trečiadienį pasirašė dekretą dėl aštuonių apylinkių teismų teisėjų skyrimo bei priėmė jų priesaikas. Tarp prisiekusiųjų buvo ir naujas Ukmergės teismo rūmų teisėjas Voldemaras Bumblys.

Naujieji teisėjai prisiekė būti ištikimi Lietuvos Respublikai, savo pareigas atlikti garbingai, vykdyti teisingumą pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus.

Pasak šalies vadovo, kartu su teisėjo mantija ant prisiekusių teisėjų pečių nuo šiol guls didelė atsakomybė. Tačiau atrankų metu jie jau parodė, kad yra puikūs teisininkai, gebantys teisės aktus taikyti praktinėse situacijose. Prezidentas G. Nausėda pabrėžė neabejojantis, kad spręsdami net ir sudėtingiausius ginčus teisėjai norės matyti tiesą, gins nukentėjusius asmenis ir sieks atkurti pažeistas teises.

Naujai prisiekusiems teisėjams šalies vadovas palinkėjo nagrinėjant bylas remtis ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir empatija bei išmintimi, niekada nepritrūkti drąsos, stiprybės bei kantrybės atsakingai vykdant teisėjo pareigas.

Prezidento dekretu Vilniaus regiono apylinkės teismo Uk-mergės rūmų teisėju paskirtas V. Bumblys; Inga Ambrulevičiūtė-Januškevičė ir Agnė Dargužienė paskirtos Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjomis; Lina Greičiūtė-Petrauskienė – Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmų teisėja, Vitalijus Melnikovas – Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėju, Tatjana Papinigienė – Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmų teisėja, Vaida Pupšytė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja, Egidijus Selvenis – Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėju.

Naujasis Ukmergės teisėjas V. Bumblys yra gimęs 1981 metais. Jis 2005 m. baigė Mykolo Romerio universitetą ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį.

2012 metais jam suteiktas socialinių mokslų (teisės) daktaro laipsnis.

Šiuo metu Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmuose teisėjais dirba Rinaldas Adamonis, Snieguolė Bielskienė, Dmitrij Rancev, Žaneta Ladygaitė ir Robertas Ročys.

„G. ž.“ inform.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotrauka/Robertas Dačkus

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Jurgita :
    Alkanus pamaitinti prisiekė tikriausiai.Be namų alkanus 1985 metų už vagystę del maisto pamaitins gal Alytaus kalėjime.Bent jau Velykom maisto davinį suorganizuos į Alytaus Kalejimą. Socialiai pažeistas Vitalijus Kutuliovas 1985 gimė sausio 13 tai liudija gimimo liudijimas .O iš skurdo niekas nepadeda išlipti... Bent jau teisejas gal padėti gal maisto parūpinti. Maisto žmogus prašo.
  • egle :
    Nors ir simtas nauju teiseju... Teismai ir prokuratura paskutineje reitingu vietoje. Valstybe valstybeje.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas