Asociatyvi nuotrauka.

Deltuvoje vyks šeimų komandinis turnyras

Deltuvos kultūros namuose spalio 15 d. klubas „Taktika“ organizavo šaškių turnyro „Deltuvos taurė – 2023“ penktą etapą. Į jį atvyko 39 šaškininkai iš Alytaus, Vilniaus, Jonavos, Kauno, Anykščių, Kupiškio, Kaišiadorių, Biržų, Pasvalio ir Ukmergės rajonų.

Pirmą vietą iškovojo Arijus Ribokas, antrą – Astijus Ribokas. Abu sportininkai iš Kupiškio. Trečia vieta atiteko alytiškiui Dainiui Bukleriui.

Tarp moterų nugalėjo kupiškėnė Marfa Gabriūnienė. Antra buvo Jūratė Jakštonienė iš Kauno, trečia vieta atiteko Ukmergės atstovei Melanijai Juškienei. Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais.

Vaikų grupėje prizines vietas pasidalino ukmergiškiai. Pirmą vietą iškovojo Emilija Jūraitė, antrą – Solvita Pažūsytė, trečią – Gabrielius Virbalas.

Visi prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais.

Finalinį turnyro etapą planuojama organizuoti gruodžio 3 dieną. Dešimt stipriausių šaškininkų varžysis atskirai ratų sistema. Kiti dalyviai žais pagal šveicarišką poravimo sistemą.

Spalio 22-ąją Deltuvoje vyks šeimų komandinis turnyras. Jame gali dalyvauti vaikai, gimę 2009 m. ir jaunesni, ir vienas suaugęs šeimos narys. Visi bus apdovanoti prizais. Klubas „Taktika“ kviečia visus norinčius dalyvauti.

Šio klubo organizuojamus turnyrus remia Ukmergės rajono savivaldybė, Deltuvos seniūnija, Deltuvos miestelio bendruomenė.