unsplash.com nuotrauka

Įvairūs

Kokios yra pagrindinės baldų tvirtinimo detalės?

Kad baldas galėtų tvirtai laikytis, jam yra būtinos patikimos tvirtinimo detalės, sujungiančios jį iš kelių dalių į visumą. Tam reikalui kuo puikiausiai pasitarnauja baldiniai varžtai, įveržėjai, įvorės, kaiščiai, kniedės, lentynų laikikliai, durų lankstai ir kitos svarbios detalės. Visas tai patogiausia įsigyti internetu.

Kas priklauso nuo baldų tvirtinimo detalių kokybės?

Jei baldų tvirtinimo detalės nepasižymi gera kokybe, jos negali garantuoti galutinio patikimumo. Pavyzdžiui, tik tvirtas baldo dalių sujungimas užtikrina, jog nekils jokių keblumų jo pernešimo iš vienos vietos į kitą metu. Tinkamai parinktos tvirtinimo detalės nesukels jokių problemų, kai teks išardyti ir vėl sustatyti esamą baldą. Ypač daug kas priklauso nuo baldinių varžtų savybių.

Kokie baldiniai varžtai yra populiaresni?

Patys populiariausi tarp baldinių varžtų yra tie, kurie pagaminti iš plieno ir padengti cinku, kuris apsaugo nuo korozijos. Rinkoje dar figūruoja ir chromuoti varžtai, juos renkasi tie asmenys, kuriems rūpi išskirtinė estetinė išvaizda.

Tokie varžtai dažniausiai yra naudojami gerai matomose baldo vietose, nes tada jie atlieka ne tik jiems patikėtą paskirtį bet prisideda prie baldo dekoratyvumo palaikymo.

Kokios tvirtinimo detalės yra labiausiai paplitę ir kodėl?

Labiausiai tarp tvirtinimo detalių yra paplitę medsraigčiai, nes jų dėka galima labai greitai ir tvirtai sujungti atskiras baldo dalis. Be to, juos labai lengva ne tik įsukti, bet ir išsukti, kai prireikia baldą išmontuoti. Montuojant baldus su jais nėra reikalingos veržlės, be kurių neįmanoma išsiversti, jei montavimui naudojami įprastiniai varžtai.

Iš ko yra gaminami medsraigčiai, kokio atsuktuvo reikia jiems įsukti?

Medsraigčiai baldams yra gaminami iš minkštesniųjų plieno rūšių, daugeliu atvejų jie kaip ir paprasti varžtai yra padengti cinku, kad jų neveiktų korozija. Medsraigčių gamybai dažniausiai yra naudojamas anglinis plienas, tačiau esama ir tokių, kurie pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Kad nekiltų jokių nesklandumų įsukant medsraigčius į baldo medieną, tai daryti galima tik su tokiu atsuktuvu, kuris visiškai atitinka medsraigčio galvutėje esančias įpjovas. Priešingu atveju sugadinsite medsraigtį ir negalėsite jo įsukti iki pat galo.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas