Ukmergiškės su treneriais.

Futbolininkėms – bronzos medaliai

Kovo 10 dieną Jonavoje finišavo moterų salės futbolo sezonas. Čempionato pagrindinį trofėjų iškovojo futbolininkės iš Vilniaus, antrą vietą užėmė jonaviškės, bronzos medalius laimėjo Ukmergės „SC-Keliai“.
Jonavos sporto arenoje susirinko šio sezono pajėgiausios keturios komandos. Finalinis turnyras prasidėjo šeimininkių FK „Jonavos“ ir Vilniaus MFA „Žalgirio“ dvikova, kurią po Anos Cheminavos įvarčio 1:0 laimėjo vilnietės. Po to Ukmergės „SC-Keliai“ 3:0 pranoko Gargždų FK „Bangą“.
Antrame ture jonavietės 2:0 nugalėjo ukmergiškes, o vilnietės 5:1 įveikė „Bangą“. Trečiame ture jonavietės 2:0 nugalėjo „Bangą“ ir užsitikrino sidabro medalius. Turnyro kulminacija tapo MFA „Žalgiris“ pergalė 4:2 prieš bronzą iškovojusias mūsų sportininkes.
Individualiais prizais apdovanotos geriausios žaidėjos: vartininkė – Emilija Kaselytė („SC-Keliai“), gynėja – Agnė Medvedevaitė („Jonava“), puolėja – Laura Ruzgutė („Žalgiris“), rezultatyviausia – A. Cheminava („Žalgiris“). Taip pat Lietuvos moterų futbolo asociacija įsteigė prizus komandų treneriams.