Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos

„Sodra“ skambina senjorams – ne dėl pensijos, o dėl skiepų

„Sodra“ prisijungė prie Vyriausybės iniciatyvos, raginančios skiepytis vyresnio amžiaus gyventojus. Informacinis centras šią savaitę skambino daugiau nei 112 tūkst. senjorų visoje Lietuvoje, kurie iki šiol nebuvo pasiskiepiję, ir ragino tai padaryti. Informacijos apie skiepus vyresni gyventojai sulaukia ir kartu su į namus pristatoma pensija.

„Mieli senjorai, jei dar nesate pasiskiepiję nuo COVID-19 ligos, kviečiame gauti jums priklausančią nemokamą vakciną. Tai vienintelis mokslo įrodytas būdas apsaugoti jūsų gyvybę nuo šio pavojingo viruso ir galimybė grįžti į įprastą gyvenimą. Jeigu iki šiol nesulaukėte kvietimo skiepytis, kreipkitės į savo savivaldybę. Daugiau informacijos galite rasti www.koronastop.lt tinklalapyje. Būkime sveiki – dėl savęs ir tų, kuriuos mylime“, – tokio turinio automatinius pranešimus išklauso „Sodros“ skambučio sulaukę senjorai.

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė teigia, jog dabar ypač svarbu, kad būtume vieningi kovoje su pandemija: „Skatinkime savo aplinkoje vyresnius žmones pasinaudoti galimybe pasiskiepyti. Svarbu padėti jiems suprasti, kad visos Lietuvoje naudojamos vakcinos yra saugios ir gali mus apsaugoti. Vienas ryškiausių imunizacijos pavyzdžių – sveikatos priežiūros ir socialinės bei globos veiklų darbuotojai. Čia susirgimų skaičius drastiškai susitraukė, kai imunitetą įgijo daugiau nei 70 proc. žmonių. Todėl šiandien visų mūsų bendras tikslas – įgyti kuo didesnį imunitetą ir sugrąžinti žmones į normalų gyvenimą“.

Pasak „Sodros“ Klientų aptarnavimo valdymo skyriaus vedėjo Evaldo Mikučio, šiuolaikinės skambučių centro technologijos leidžia greitai susisiekti su tūkstančiais gyventojų, kurių kontaktus turime: „Pokalbiai telefonu yra vienas patogiausių konsultacijų būdų senjorams, ypač aktualus, kai dėl karantino negalime priimti žmonių klientų aptarnavimo skyriuose. Vakcinavimo tempas gali būti vienas iš veiksnių, lemsiantis, kada klientų aptarnavimo centrai vėl atvers duris – iš pačių senjorų girdime, kad tai jiems itin aktualu.“

Nemažai senjorų, sulaukę skambučio, perskambina „Sodrai“ ir teiraujasi, ką jiems daryti. „Sodros“ konsultantai yra pasiruošę suteikti ir tokią konsultaciją.

Be to, „Sodra“ pasirūpino, kad daliai senjorų, kuriems pensija pristatoma į namus, būtų įteikti ir lankstinukai su svarbiausia informacija apie skiepus.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas