„SC Ukmergė“ pergalę iškovojo visose ketveriose rungtynėse.

Naujausi, Sportas

Moterų futbolo komanda – tarp pirmaujančių

Šiemet Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) pirmenybių formatas kitoks, nei per pastaruosius keletą metų – vietoje grupių ir finalinių etapų bus žaidžiami du ratai. LMFA I lygoje 8 komandos varžysis iki pat lapkričio mėnesio pradžios.

Pirmose rungtynėse „SC Ukmergė“ sezoną pradėjo pergale išvykoje rezultatu 2:0 prieš FK „Jonava“ – abu įvarčius pelnė Gabija Toropovaitė. Antrajame ture „SC Ukmergė“ komanda Šventupės stadione įveikė FK „Šešupė“. Jau antrą minutę į priekį aikštės šeimininkes išvedė Meidos Proscevičiūtės taiklus smūgis. Po 4 įvarčius įmušė seserys Gabija ir Livija Toropovaitės.

Trečiame ture ukmergiškės rungtyniavo sostinėje, kur BFA arena pirmąkart priėmė moterų futbolo rungtynes – čia žaidė FK „Vilnius“ ir „SC Ukmergė“. Tvyrant alinančiam karščiui dvikova baigėsi ukmergiškių pergale 2:0. Pasinaudojusi varžovių vartininkės klaida, kamuolį į vartus iš nuotolio pasiuntė G. Toropovaitė, o antrajame kėlinyje rezultatą įtvirtino M. Proscevičiūtė.

Ketvirtame ture „SC Ukmergė“ moterų futbolo komanda Šventupės stadione iškovojo 12-ąjį tašką. Ukmergietės rezultatu 7:3 įveikė Kauno „Žalgirio“ FA. Pirmąjį susitikimo įvartį pelnė M. Proscevičiūtė, du įvarčius pridėjo L. Toropovaitė, o G. Toropovaitė pasižymėjo net keturis kartus.

Liepos 3 dieną bus sužaistas paskutinis pirmenybių turas prieš pat vasaros pertrauką. Ukmergės „SC Ukmergė“ komanda rungtyniaus Vilniuje su MFA „Žalgiris“ B-MRU komanda, kuri taip pat visose rungtynėse pasiekė pergales.