Kultūra, Naujausi

„Camera obscura“ kviečia į jaučio gaudynes

Kamerinių teatrų ir performansų festivalis „Camera obscura“ Ukmergėje organizuojamas jau dvidešimtąjį kartą. Šiuolaikinio meno reiškinius pristatantis renginys ir šiemet žiūrovą pakvies į įvairius renginius nuo spektaklių iki jaučio gaudynių. Organizatoriai žada, kad bus netikėtų veiklų ir žaismės. Šiųmetis „Camera obscura“ atsigręš į savo ištakas ir tuo pačiu kvies svajoti apie ateitį.

Festivalis startuos lapkričio 9-ąją, kviesdamas dalyvauti žaidime „Jaučio gaudynės 690U“, skirtame miesto jubiliejui paminėti. Visą mėnesį ukrainiečių padovanotas Ukmergės miesto herbo simbolis jautis bus „slepiamas“ vis kitoje miesto erdvėje. Feisbuke festivalio puslapyje Kamerinių teatrų ir performansų festivalis „Camera obscura“ bus skelbiamos subtilios užuominos, kur jį galima rasti. Iš viso jautis bus paslėptas 15 kartų. Ukmergiškiai bei miesto svečiai kviečiami ieškoti jaučio ir fotografuotis su juo. Trys aktyviausi dalyviai, daugiausiai kartų pirmieji suradę jautį ir atsiuntę savo nuotraukas, per miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventę bus apdovanoti rajono savivaldybės įsteigtais vertingais ir atraktyviais prizais. Tai dviratis, skrydis oro balionu bei turistinė kuprinė. Taip rajono savivaldybė siekia paskatinti keliauti po Ukmergę ir ją pažinti.

Nuotraukas, nurodant konkurso dalyvio vardą ir pavardę, siųsti elektroniniu paštu jautis@ukmerge.lt. Tad jau dabar siūlome socialiniame tinkle susirasti Ukmergės meno draugijos profilį, susidraugauti ir stebėti festivalio puslapį.

Žaidimo organizatoriai tikisi, kad slėpynės paskatins ukmergiškius ir miesto svečius dar kartą atrasti Ukmergę kaip traukos centrą. Kad kiekvienas galėtų sakyti, jog gera gyventi, svajoti ir kurti Ukmergėje.

„Camera obscura“, kaip ir kasmet, šiemet pasiūlys ir teatro, performanso, šokio, muzikos bei šiuolaikinio meno renginių.

Įsipins ir nostalgiška gaida. Dvidešimtojo festivalio proga gastro pub „Aš būsiu čia“ lapkričio 23-ąją bus rodomas monospektaklis, kurį žiūrovai matė pirmojo festivalio metu. Tai Anykščių kultūros centro teatro spektaklis „Velnioniškai vienas“, sukurtas pagal poeto Pauliaus Širvio eiles. Režisierius ir aktorius – Jonas Buziliauskas.

Šiųmečiame festivalyje pristatysime pernai pradėto ir šiemet pratęsto dviejų žymių Lietuvos menininkų – Arūno Kulikausko ir Beno Šarkos – fotoperformanso „Benas ir Ukmergės“ rezultatus. Meninės fotografijos, kuriose į įvairius Ukmergės objektus žvelgiama pasitelkiant provokuojančią liniją, bus eksponuojamos netikėtose erdvėse.

Apie planuojamų renginių vietą ir laiką organizatoriai informuos atskirai.

Šių metų festivalio pagrindinis didysis rėmėjas – Ukmergės rajono savivaldybė.

Ukmergės meno draugijos informacija

Palikite komentarą apie straipsnį

 • O.K. :
  Juokingiausia,kad jei žiūrėsi iš toli,tai į jautį tikrai nelabai panašu,o tikrai į ką panašu,tai į šūdvabalį,vienas prie vieno,pažiūrėkit į šį "meno kūrinį" iš toliau, patys įsitikinsit.Galvoju,kad ir nudažytas jis raudonai tik tam,kad kuo mažiau į mėšlavabalį būtų panašus.
 • Jautis :
  Vat ir skaldo Ukmerges rajona, kad ismesti sia sutve, kuriai Lietuvos istatymai nemotais. Baigsis KGB zaidymai. Bus Vilniaus r. ar Širvintų r. Ukmergės miestas, kur galios ir istatymai ir Konstitucija. Atsikrato tokiu budu valstybe nusikalstamos gaujos ( savivaldybes su taryba ir administracija) . Jie jauti vezios sleps... iki tokio marazmo dasiryto ... nera kaip pinigu is biudzeto paimt ar skyles biudzete dangstyti, nes viskas isvogta.
 • 6 palata :
  Geriau jauti vezioti po miesta ... zabova gi kokia uz valdiskus pinigus! Ko tik nesugalvosi ... tai reikejo milijona roziu raudonu paseti lapkriti. Keliams pinigu nera!!! Bet jauti vezioti, slepti
 • čia ne jautis :
  https://www.15min.lt/m/id/verslas/finansai/teismas-ukmerges-valdzia-neteisetai-skyre-savo-imone-tvarkyti-atliekas-662-2140824
 • oje :
  miesto simbolis??? herbą panagrinėkime, ten atvaizduota miesto simbolika. ne visi mato
 • O.k. :
  O raudonu balandziu konkursas kada ...

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas