Varžybose dalyvavo beveik 200 dviratininkų.

Naujausi, Sportas

Vyko dviratininkų lenktynės „Lyduokių krašto taurė 2023“

Gegužės 14-ąją surengtos dviratininkų lenktynės „Lyduokių krašto taurė 2023“. Dalyvius sveikino vicemeras Eugenijus Kuodelis, jis VšĮ „Plento taurė“ direktoriui Deividui Vileniškiui įteikė padėkos raštą už bendradarbiavimą.

Ruošiantis šioms lenktynėms ir varžybų dieną daug darbų teko Lyduokių seniūnijos darbuotojams bei Lyduokių kaimo bendruomenei.

Iš viso lenktynėse dalyvavo beveik 200 dviratininkų. Dalyviai, atsižvelgiant į pajėgumą ir turimus rezultatus, buvo skirstomi į 3 divizionus. Trečiajame divizione važiavo 66 dalyviai, kurie įveikė 39,7 km Lyduokių bei Žemaitkiemio seniūnijų keliais. Šiame divizione startavo devyni Ukmergės „Velovilkmergė“ klubo atstovai. Geriausiai sekėsi ukmergiškiui Valentinui Blaževičiui, kuris užėmė 10 vietą, o visa komanda laimėjo II vietą. Antrajame divizione rungtyniavo 75 dviratininkai, kurie nuvažiavo 79,3 km. Šiame divizione varžėsi 2 ukmergiškiai – Karolis Dutkus finišavo 48-asis.

Pirmojo, stipriausiųjų dviratininkų, diviziono dalyvių skaičius – 56. Jie taip pat važiavo 79,3 km, vidutinis nugalėtojo greitis trasoje – 42,2 km.

Lenktynių metu mažiesiems lyduokiečiams bei svečiams buvo organizuotos dviratukų varžybos ir judrieji žaidimai.

Ukmergės rajone šios lenktynės vykdomos jau penktą kartą. Lietuvos plento taurės lenktynes organizuoja VšĮ „Plento taurė“ ir priimanti savivaldybė.