Naujagimio kraitelių įteikimo rajono savivaldybėje akimirka.

Aktualijos, Naujausi

Pasveikinti mažieji ukmergiškiai

Chrisija KVIETKAUSKIENĖ

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių vyr. specialistė

 

Sausio 26-ąją rajono savivaldybėje įteikti naujagimio kraiteliai praeitų metų lapkričio, gruodžio ir šių metų sausio mėnesiais gimusiems mažiesiems ukmergiškiams.

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko Brajano, Vanesos, Patricijos, Domo, Nato, Izabelės, Jokūbo, Kajos, Herkaus, Tajaus, Eimino, Tado, Dilono ir Arento tėveliai. Minėtu laikotarpiu gimė net dvi dvynukų poros.

Naujagimio kraitelius su būtiniausiais daiktais, kurių prireikia pirmaisiais kūdikio auginimo mėnesiais, įteikė savivaldybės meras Rolandas Janickas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė bei šio skyriaus vyriausioji specialistė Justina Astikienė.

Meras R. Janickas pasidžiaugė, kad ukmergiškių gretos didėja, ir pakvietė visus mažuosius ukmergiškius dalyvauti Ukmergės 690 metų jubiliejinėje Miesto šventėje, kur tradiciškai bus pagerbti ir pasveikinti nuo vienos Miesto šventės iki kitos Ukmergėje gimę ir užregistruoti naujagimiai.

Renginyje dalyvavo ir viešosios įstaigos „Ukmergės šeimos centras“ socialinė darbuotoja Gerda Jaskūnienė. Ji susirinkusiems trumpai pristatė centro veiklą, priminė apie pervystymo ir žindymo kambarį, esantį minėtoje įstaigoje, pakvietė ne tik mamas, bet ir tėvelius aktyviai dalyvauti organizuojamuose renginiuose bei užsiėmimuose.

Primename, jog sąlygos savivaldybės dovanojam naujagimio kraiteliui gauti, yra dvi: bent vienas iš kūdikio tėvų turi būti deklaravęs savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Šių metų sausio mėnesį (iki 26 dienos) rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos ir dokumentų valdymo skyrius įregistruota 11 gimusių mažylių.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

  • KGB :
    Sirvintose vezimelius duoda ir nesipijarinasi, o cia ... Gedos nera ir nebus niekada!
  • Vien tik :
    pjero. Kas priklauso gauti tai reklamą reikia daryti. Pensijų ir atlyginimų išmokėjimo proga taip pat reikia reklamos
  • **** :
    A ko balciunienes nera? jos partija vaikus myli.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas