Aktualijos

Lietuvos paštas padėkojo seniūnams

Tvarkingas, pravažiuojamas kelias yra itin svarbi sąlyga sklandžiam laiškininko darbui. Kasmet įvairiuose Lietuvos kampeliuose po žiemos keliai būna prastos būklės, juos būtina tvarkyti. Lietuvos paštas, vertindamas savivaldybių seniūnų indėlį į vietinių kelių priežiūrą, 54-iems seniūnams įteiktos padėkos.

Jos skirtos ir trijų Ukmergės rajono seniūnijų – Deltuvos, Taujėnų, Veprių – seniūnams Gintarui Radzevičiui, Elvyrai Tulušienei, Daliai Radzevičienei.

„Kasdien laiškininkai aptarnaudami klientus nuvažiuoja tūkstančius kilometrų, neretai tenka važiuoti vietiniais keliukais, žvyrkeliu. Kartais nuo kelio būklės priklauso, ar laiškininkas pasieks adresatą. Mūsų mobilieji laiškininkai geriausiai mato, kaip yra prižiūrimi keliai. Taip atsirinkome seniūnus, kurių priežiūroje esantys keliai yra tvarkingiausi. Itin vertiname seniūnų pastangas pavasarį sutvarkyti kelius, kartu jų norą bendradarbiauti.

Kartu galime nuveikti daugiau, kartais išspręsti svarbias socialines problemas“, – teigė Lietuvos pašto tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Padėkos įteiktos visoje Lietuvoje – nuo Ukmergės, Šiaulių iki Ignalinos ar Plungės rajono seniūnų. Daugiausiai padėkų įteikta Vilniaus rajone – 9 seniūnams. Visos padėkos seniūnams perduotos asmeniškai, pas juos apsilankant Lietuvos pašto atstovui – to regiono vadovui, paštų grupės vadovui, pas Lietuvos seniūnų asociacijos prezidentą, taip pat einantį Varnių seniūno pareigas – Rolandą Bružą, apsilankė Lietuvos pašto tinklo direktorius.

„Tinkama kelių priežiūra yra tik viena iš kasdienių mūsų, kaip seniūnų, užduočių. Rūpindamiesi keliais taip pat rūpinamės ir savo rajono gyventojais. Labai netikėta ir kartu malonu būti įvertintiems Lietuvos pašto – nors atrodo, kad tiesiog atliekame savo darbą, kažkas tai pastebi ir padėkoja. Džiaugiamės bendradarbiavimu ir tarpusavio gražiu ryšiu“, – sakė Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas R. Bružas.

Iš viso Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija vienija 466 seniūnus.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Buvusi pasto darbuotoja :
    Kai laiskininkai dirbo su savomis masinomis tai pasto vadovams nerupejo kokie keliai budavo tuo metu.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas