Į talką susirinko tik būrelis rajono savivaldybės vadovų, administracijos darbuotojų bei keli Savivaldybės tarybos nariai.

Aktualijos, Naujausi

Akcija „Darom 2024“ susidomėjimo nesulaukė

Balandžio 13-ąją ukmergiškiai buvo kviečiami dalyvauti kasmetinėje pavasarinėje akcijoje „Darom 2024“ ir tvarkyti savo aplinką bei bendro naudojimo teritorijas. Tačiau raginimas šeštadienį visiems drauge išeiti į talką didelio ukmergiškių susidomėjimo nesulaukė.

Rajono savivaldybės išplatintame kvietime buvo skelbiama, kad Ukmergės miesto seniūnija siūlo sutvarkyti teritoriją aplink „Šilo“ progimnaziją, šalia esančiame miške įrengtus Sveikatingumo takus, Šventosios upės pakrantę nuo pėsčiųjų tilto iki pagrindinio miesto tilto.

Pasak „Gimtosios žemės“ kalbinto Ukmergės miesto seniūno Žilvino Dirsės, į talką susirinko tik būrelis rajono savivaldybės vadovų, administracijos darbuotojų bei keli Savivaldybės tarybos nariai. Jie tvarkė Šventosios upės pakrantėje esantį Mirabelių pėsčiųjų taką.

Seniūno teigimu, akcija „Darom“ – ne vienos dienos iniciatyva, visas balandis yra tvarkymosi, švarinimosi mėnuo, todėl tikimasi, kad dar atsiras įmonių, įstaigų, organizacijų bei pavienių miestiečių, kurie įsijungs, praneš apie savo sumanymus.

Ž. Dirsės nuomone, miestas nėra apleistas, netvarkingas, tačiau po žiemos visada atsiranda vietų, kuriose yra šiukšlių, todėl smagu, kad žmonės sąmoningai imasi iniciatyvos gražinti savo aplinką.

„Mes garantuojame, kad išvešime gyventojų surinktas šiukšles, parūpinsime tvarkymuisi reikalingų priemonių“, – kalbėjo seniūnas, ragindamas visus pasirūpinti, kad Ukmergės būtų švaresnė ir tvarkingesnė.

 „G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • //// :
  Uz darba reikia moket! Visi dabar protingi. Tegu siknalaiziai ir laksto is paskos.
 • anksciau :
  Is beveik 300 savivaldybes darbuotoju ir tarybos nariu- tik devyni. Valdzia tikriausiai galvoja , kad cia ne ponu darbas, tokius darbus turi atlikti uz pasalpas dirbantys.O stai anksciau, arba kaip sako, prie rusu, per talkas siuksles rinkdavo visi, ir valdzia ir paprasti zmones. Buvo lygus.
 • //// :
  O ko gi vilmutes nera ... zmonos
 • fainule :
  kaip faina, fotkes super ..wow..abiejų...
 • Brainui :
  kitokiu gi net ne siulo! Partijai butent tokie ir reikalingi, o zmones dar ir renka, balsuoja uz tokius! Paklusnios marionetes, su kompromatu, kuriuos bet kada pakeis i kita ...
 • Diokit grynu :
  O grynu, grynais savivaldybe duos uz darba zmonems? O tai tik zmones privalo prisideti grynais prie visu darbu, asfalto, aiksteliu, saligatviu. ... prisideti ( apmoketi) valstybines zemes prieziura? nots cia valstybes reikalas! ( Daugiabuciai moka)
 • Brainstormas :
  Varne, girdi, ziurek reikia nuotrauka kitokia padaryt: tu, kaip klounu vadas, nesi rasto stambia dali, o tavo ku..a - plona, toks busi kaip ubagu karalius, melzeju gynejas, proletariato vadas, propagandos isdziuvasmegeniu lyderis! Uuufffff! 🤣
 • Viktorija :
  Gal būt Ukmergės miesto gyventojai į talką miesto tvarkymui atsilieptų gausiau,bet dauguma pasipiktinę naujų mokesčių užkrovimu, t.y žalių atliekų išvežimas jau mokamas dar ir šiūkšlių išvežimas pabrango,o dar ir maisto atliekų rūšiavimas,visais įmanomais būdais bandoma apkrauti mokesčiais,kad išspausti kuo daugiau pelno savivaldybei,o kaip žmonės pragyvena niekam galvos neskauda.
 • Visos :
  teritorijos yra priskirtos seniunijai, uz kuriu prieziura is biudzeto mokami pinigai !!! O dabar iseina uz "aciu" padirbekit visi, o seniunija pinigelius nurasys!!! Neva jie dirbo, tvarke! 😂😂😂
 • SS :
  O poto gerbiamas meras swingerių vakarėlį surengė?
 • H. :
  Na rusu laikais vykdavo talkos kai buvo dirbama uz aciu. Praejo senai tie laikai, o dabar kiekvienas darbas yra mokamas
 • zero :
  Iljyčiaus rastelio tampymo talkos mada jau blėsta?
 • //// :
  A ko ukrainieciai neprisidejo... taip rupinates, kad savo zmones pamirsot, kuriuos baiget nualit savo rinkliavom ...
 • Ukmergės gyventojas :
  Geri darbai daromi tyliai ,o visa kita teatras .
 • GEDA :
  Bet foto sesijai dar viena proga atsirado!
 • ? :
  Kai už rūšiuojamas šiukšles atsiuntė virš 100€ sąskaitą nors rūšiuojamas turėtų vežti nemokamai - mano požiūris į šiukšles kardinaliai pasikeitė. Kur ankščiau net prie Mūšios žvejodamas surinkdavau kitų šiukšles ir veždavau namo išmesti į savo konteinerį,dabar jau tikrai net nepasilenksiu ir nepakelsiu jokios šiukšlės.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas