Nugalėtojams S. Kazlauskas ir I. Dutkienė įteikė šiemet įsigytą pereinamąją taurę.

Jaunimas, Naujausi

Naujoji „Temidė“ iškeliavo į Siesikus

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė

 

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ šiemet vyko jau 21-uosius metus. Dviejų dešimtmečių laikotarpyje keitėsi konkurso sąlygos, tačiau tikslas išliko tas pats – jaunuolių teisinis švietimas.

Dalyvavimas šių metų konkurse vėlgi buvo kitoks – virtualus.

Rajoninis konkurso turas, kurį organizavo Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, vyko keletą dienų. Kiekvienos komandos dalyviams atskirai buvo surengti nuotoliniai susitikimai, kurių metu moksleiviai varžėsi „Protų mūšyje“. Iš viso konkurse dalyvavo aštuonios komandos – Antano Smetonos, Jono Basanavičiaus, Siesikų ir Taujėnų gimnazijų, „Šilo“ progimnazijos, Užupio ir Dukstynos pagrindinių bei Technologijų ir verslo mokyklų.

Moksleiviams teko atsakyti į penkiolika klausimų. Buvo tikrinamos ne tik teisinės žinios, bet ir bendras išprusimas.

Pirmą vietą iškovojo Siesikų gimnazijos komanda, kuriai pasiruošti padėjo socialinė pedagogė Edita Ciemnolonskienė. Siesikiečiai suklydo tik atsakydami į vieną klausimą. Vos vienu balu nuo nugalėtojų atsiliko Želvos gimnazijos komanda. Trečiąja vieta pasidalijo Jono Basanavičiaus gimnazijos ir „Šilo“ progimnazijos komandos.

Nugalėtojus pasveikino rajono policijos vadovas Saulius Kazlauskas ir bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė, kurie palinkėjo sėkmės atstovaujant Ukmergei antrajame konkurso etape. Šiais metais gimnazistai galės didžiuotis įspūdinga pereinamąja taure „Temidė“, kuri buvo įsigyta iš rajono savivaldybės finansuojamos programos „Prevencija“. Taip pat moksleiviams buvo įteikti prizai – kuprinės.

Bendruomenės pareigūnai aplankė visas komandas, įteikė padėkas ir atminimo dovanėles.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas