Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Šimtadienį šventusiems moksleiviams – baudos

Vasario 13-ąją, 0.12 valandą, policijoje buvo gautas pranešimas, kad Pivonijos seniūnijos Dastainiškio kaimo sodyboje apie 30 jaunuolių, dvyliktokų, švenčia šimtadienį bei pažeidžia karantino sąlygas.

Kaip „Gimtąją žemę“ informavo Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė Asta Krogertienė, nuvykęs policijos patrulių ekipažas sodyboje rado 17 asmenų. Šventės dalyviai prisipažino, kad susirinko švęsti šimtadienio. Pareigūnai užsirašė jaunuolių duomenis, patikrino blaivumą. Keletas buvo blaivių, kitiems nustatytas lengvas arba vidutinis girtumo laipsnis.  Jaunuoliams bei sodybos šeimininkui  buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal ANK 45 str. 4 d.

A. Krogertienė priminė, kad Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pažeidimas užtraukia baudą asmenims nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo vieno tūkstančio penkių šimtų iki šešių tūkstančių eurų.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Nereikia kaltinti pareigūnų :
    Čia ne pareigūnua kaltinti reikia, kad baudas reikia dėti, o kvailus įstatymus, per kuriuos reikia nubausti...
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas