Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Įvairūs, Naujausi

Laikinai stabdo praktikos egzaminų vykdymą

Nuo gruodžio 16 d., trečiadienio, „Regitra“ laikinai stabdo praktikos egzaminų vykdymą iki sausio 31 d. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į sugriežtėjusius karantino reikalavimus ir valstybės siekį imtis visų priemonių suvaldant COVID-19 plitimą, rašoma pranešime spaudai.

Asmenys, kurie yra užsiregistravę į praktikos egzaminus, nurodytais kontaktais bus informuoti apie egzamino atšaukimą. Visi suplanuoti egzaminai kol kas atšaukiami iki sausio 3 d. imtinai, o toliau atšaukimo procesas vyks palaipsniui atsižvelgiant į tuo metu esamą situaciją šalyje.

Įprastai teigiamas teorijos egzamino rezultatas galioja vienerius metus ir per šį laikotarpį būtina išlaikyti praktikos egzaminą. Tačiau šiuo metu šis terminas yra pratęstas. Kitaip tariant, būsimiems vairuotojams, kuriems teigiamas teorijos egzamino rezultatas baigė arba baigs galioti ekstremalios situacijos metu, galiojimo terminas pratęsiamas visos ekstremalios situacijos paskelbimo laikotarpiu ir dar 6 mėnesiams po jo pabaigos.

Tuo metu teorijos egzaminai vyks toliau, laikantis visų saugumo ir srautų valdymo reikalavimų. Klasėse ribojamas vienu metu  esančių žmonių skaičius, taip vienam asmeniui užtikrinant 10 kv. m plotą. Taip pat egzaminų klasės yra reguliariai vėdinamos bei dezinfekuojamos.

„Regitra“ taip pat primena, jog šiuo metu nėra taikoma taisyklė, kuomet apie nedalyvavimą egzamine būtina pranešti likus 24 val. iki jo pradžios. Tad būsimi vairuotojai, kurie pajuto kokius nors ligos simptomus, kviečiami bet kuriuo metu atšaukti registraciją į egzaminą.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas