Aktualijos, Naujausi

Dėl įstrigusios daugiabučio renovacijos – įtarimų šešėlis politikui

Loreta EŽERSKYTĖ

Rajono Savivaldybės tarybą, merą Rolandą Janicką ir savivaldybės administracijos direktorių Darių Varną pasiekė Deltuvos gatvės 10A namo gyventojų skundas. Jame nurodoma, kad stringa daugiau nei metus prasidėjusi šio daugiabučio namo renovacija, akis bado statybininkų brokas. Be to, skundo autoriai nemažai kritikos išsakė UAB „Ukmergės butų ūkis“ Pastatų administravimo skyriaus vadovo Andriaus Kalesniko, kuris yra rajono Savivaldybės tarybos narys, adresu.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio laikraštyje.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Politikas :
  Ką galima pasakyti, jei žmogus, būdamas vos 34 metų jau pakeitė 4 partijas?
 • švabra :
  O kaip parduos laikraštį, jei visą straipsnį bus galima perskaityti čia?
 • Asta :
  Labai gerai kad nenusiliaidziat UBU,todel kad tik i savo kisene pinigus deda. Saunuoliai nenusileiskit!!!!!
 • Ccccc :
  Pririnko fotogenišku... tik fotogeniškų. Raudona virvutė, kad ausis nenukrystu. Bet balatiruojasi ir kas tai dar ir balsuoja ...
 • Emigrantas :
  Nieko nuostabaus, ne vienoje savivaldybėje daugiabučių namų atnaujinimo- modernizavimo programa atliekama tiek aplaidžiai pažeidžiant tam keliamus reikalavimus, nes tam skirti komitetai visai neatlieka jiems skirtų kontrolės funkcijų. Mes jau senei tingime veltis į šias diskusijas , nes taip reikia.
 • Nesvarbu :
  O tai ką galima komentuoti kai visą straipsnį skaityti reik laikraštyje?Ar paskaičius ateiti ir pakomentuoti?Tai gal geriau visai nereik tų komentarų funkcijos,jei jau neleidžiate skaityti gan aktualaus straipsnio???

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas