Čempionato dalyviai.

Varžybos – Šachmatų dienai pažymėti

Liepos 20-ąją, minint Tarptautinę šachmatų dieną, vyko Ukmergės žaibo šachmatų čempionatas. Buvo sužaistos devynios partijos, po kurių paaiškėjo nugalėtojai vaikų ir suaugusiųjų grupėse.

Vaikų grupėje berniukams nenusileido mergaitės: pirmą vietą iškovojo Ugnė Šniuikaitė, antrą – Agnė Mickūnaitė, trečią – Elija Anetė Kisieliūtė.

Suaugusiųjų grupėje prizines vietas nulėmė tik papildomi rodikliai. Trims žaidėjams surinkus vienodai taškų – po 7 taškus iš 9 galimų, paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo buvęs Ukmergės sporto centro šachmatų treneris Olegas Mikovas. Antrą vietą užėmė Virginija Savickienė, trečią – Martynas Dolmantas. Specialiu prizu buvo apdovanotas vyriausias turnyro dalyvis Antanas Rimvydas Tilindis.

Rugpjūčio 24 dieną šachmatininkai kviečiami dalyvauti atvirame Ukmergės greitųjų šachmatų čempionate. Daugiau informacijos ir registracija telefonu 8 673 05 778.