Nuomonių telefonas

Atsakiklis vis liepia laukti

Ukmergiškis skundėsi negalintis prisiskambinti į Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) registratūrą. Vyriškis sakė, jog šį ketvirtadienį norėjo telefonu 65 250 iš anksto užsiregistruoti pas šeimos gydytoją, tačiau jam tai padaryti nepavyko. Neva įsijungė atsakiklis ir pasigirdęs balsas liepė pasirinkti norimą paslaugą bei spausti reikiamą skaičių, vėliau nuskambėjo patarimas registruotis internetu arba laukti. Netrukus tas pats balsas pranešė, jog šiuo metu visi yra užimti, todėl negali atsiliepti ir teks dar palaukti. „Laukiau 10 minučių, bet taip niekas registratūroje nepakėlė ragelio. Nutariau dar kartą skambinti, bet scenarijus buvo toks pats. Taip ir neužsiregistravau. Kodėl taip yra? Negi visi registratūroje tokie užimti, kad negali atsiliepti į skambutį? Gal darbuotojos geria kavą, o gal kliūtis – įdiegta automatika, t. y. atsakiklis?.. Kaip man patekti pas gydytoją? Internetu aš nesinaudoju, galiu tik skambinti. Ateičiau ir pats į polikliniką, bet šiuo metu, kai siaučia gripas, nenoriu be reikalo ten lankytis”, – kalbėjo skaitytojas.

PSPC vyriausioji gydytoja Gitana Čepienė paaiškino, kad išankstinė pacientų registracija vykdoma telefonu 65 256. Juo skambinant atsiliepia ne atsakiklis, o dirbanti slaugytoja. „Numeris 65 250, kuriuo dėl išankstinės registracijos skambino ukmergiškis, yra pagrindinio suaugusiųjų poliklinikos registratūros telefono, – situaciją komentavo vyr. gydytoja. – Pastarasis telefonas – vienintelis, įrašinėjantis pokalbį, yra su atsakikliu ir leidžia pasirinkti reikiamą paslaugą, tarp kurių – ir išankstinė registracija. Vaikai registruojami dar kitu telefonu 64 746, šis numeris taip pat neturi atsakiklio. Šiuo metu, per gripo epidemiją, į registratūrą kreipiasi kur kas didesnis srautas žmonių, be to, serga viena slaugytoja, todėl dirba tik dvi darbuotojos. Jos ne tik turi atsakinėti į skambučius, bet ir registruoti prie langelio savo eilės laukiančius, dažnai sergančius žmones. Norėtųsi, kad visi šiek tiek būtų kantresni, nes dėl išaugusio darbo krūvio slaugytojos nespėja suktis ir kavos darbo metu tikrai negeria.“

G. Čepienė pridūrė, jog šį ketvirtadienį į suaugusiųjų registratūrą kreipėsi 316 pacientų, o tai bemaž 100 klientų daugiau nei įprastu metu. Dar 70 vaikų priėmė Vaikų registratūra, kurioje dirba tik viena darbuotoja. Slaugytojoms tuo pat metu teko atsakinėti į ir žmonių skambučius.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • ok :
  Ko jus stebites,šitam ubagyne niekada nebus normalu.Čia aš kalbu apie visa šita vagiu krašta,o apie tai,kokia tvarka yra Ukmergeje,tai geriau išvis patyleti.Lietuvoje,juk net pagalbos telefonas ir tas neveikia.
  • Jo :
   Važiuok į Namibiją - ten žymiai geriau.
 • ??? :
  Nesamone. Vyrai serga tik 2 ligom. Kazkokia chuinia ir visiskas pizdiec. Kazkokia chuinia praeina savaime,o visiskas pizdiec jau nebepagydomas. Tad kokio velnio aplamai kreiptis i gydytoja???
  • Keista :
   Nežinojau, kad psichiatrinėse ligoninėse duoda naudotis kompu?

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas