Gabiausi vaikai ir jaunimas kasmet skatinami nuo 2007-ųjų.

Jaunimas, Naujausi

Apdovanoti gabiausieji moksleiviai

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 

Jau tapo gražia tradicija baigiantis metams iškilmingai apdovanoti gabiausius rajono vaikus ir jaunimą iki 25 metų. Gruodžio 20-ąją gabiausieji moksleiviai, jų mokytojai ir tėvai rinkosi į rajono savivaldybės posėdžių salę. Čia rajono savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administacijos direktorius Darius Varnas, rajono Savivaldybės tarybos narė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja Danutė Užkurėlytė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas ir šio skyriaus vyriausieji specialistai Irena Lukoševičienė bei Arūnas Augustinas keliasdešimčiai jaunosios kartos ukmergiškių įteikė po padėkos raštą, rožės žiedą ir piniginį prizą (nuo 38 iki 152 eurų), kurių bendra suma – 3 344 eurai.

Už nuopelnus įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose kūrybos, meno, gebėjimų, mokslo konkursuose, pasiekimus sporto varžybose, rungtynėse, čempionatuose rajono gabiausiuosius jau tryliktus metus taip pagerbia savivaldybės įsteigtas Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondas.

Fondo globėjas yra rajono meras, fondo komisijos pirmininkas – savivaldybės administracijos direktorius. Fondą sudaro rajono savivaldybės biudžeto ir rėmėjų skirtos lėšos. 2019 metais šį fondą parėmė uždarosios akcinės bendrovės „Baltukmės statyba“, „Ukmergės pramonės parkas“, „Ukmergės duona“ ir „Likmerė“. Pastaroji įmonė šiam fondui lėšų skiria nuo pat jo įsikūrimo pradžios – nuo 2007 metų.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį