I. Lobinaitė ir A. Paškevičiūtė.

Prasidėjo sportinių šokių varžybų sezonas

Radviliškio sporto komplekse vyko kvalifikacinės sportinių šokių varžybos „Milagras-2019“. Tarp daugybės renginyje dalyvavusių šokėjų savo sugebėjimus demonstravo ir Ukmergės šokių klubo „Vėtra“ nariai.

Tarp solisčių penktoji vieta skirta Gerdai Trilikauskytei. Šioje, E3 grupėje, varžėsi 50 mergaičių.

Solo LA grupėje pirmą vietą iškovojo Austėja Paškevičiūtė, penktoji atiteko Karolinai Rimaitei.

E4 jaunučių grupėje pirmą kartą startavo Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė, pora buvo šešta. E3 grupėje trečią vietą užėmė Jonas Stankevičius ir Emilija Adomavičiūtė.

Solo E4 grupėje nenugalima buvo A. Paškevičiūtė, Ieva Lobinaitė šioje grupėje buvo jauniausia dalyvė, bet iškovojo trečią vietą.

Pačių jauniausių šokėjų, E2 grupėje, pasirodė Mindaugas Vaitkevičius ir Gerda Trilikauskytė bei Dominykas Novikovas ir Rugilė Babilaitė. Visi šios grupės dalyviai paskatinami ir jiems skiriama pirmoji vieta.