Įvairūs

Polinių pamatų projektavimas – vis dažniau pasirenkamas sprendimas

Šiandien turime galimybę rinktis iš įvairių tipų pamatų, tad kiekvienu atveju galima atrasti labiausiai tinkantį sprendimą. Vis dėlto, dėl tam tikrų aplinkybių kartais pamatų pasirinkimas yra gana ribotas (pavyzdžiui, jei gruntas nėra pakankamai stabilus), tačiau tikrai dažnose situacijose gali pasiteisinti poliniu pamatu projektavimas, kuris yra pakankamai greitai atliekamas bei galintis garantuoti iš tiesų puikius rezultatus. Priežasčių, kodėl toks sprendimas galėtų būti pačiu palankiausiu, yra ne taip ir mažai, taigi, pravartu apžvelgti pačias svarbiausias.

Dar paprastesnis darbų atlikimas

Renkantis tam tikrą pamatų tipą svarbiu klausimu tampa tai, ar darbai nepareikalaus pernelyg daug laiko bei didelių pastangų. Polinių pamatų projektavimas visada gali garantuoti dar spartesnę ir sklandesnę darbų eigą, nes pamatai yra įrengiami naudojant pačias naujausias technologijas. Kai siekiama, kad būtų užtikrinamas maksimalus tikslumas, tačiau darbų atlikimas netaptų pernelyg dideliu iššūkiu, polinių pamatų įrengimas taikant CFA technologiją gali būti tikrai palankiu pasirinkimu.

Mažesnės betono ir armatūros sąnaudos

Jei atliekant pamatų įrengimą sunaudojama mažiau žaliavų, natūralu, kad tai teigiamai atsiliepia projekto įgyvendinimo kainai, todėl polinių pamatų projektavimas gali tikrai puikiai pasiteisinti. Pasirinkus šią galimybę sunaudojama maždaug 40 procentų mažiau betono bei armatūros, todėl darbų atlikimas yra gerokai pigesnis. Žinoma, planuojant įrengti pamatus pravartu apsvarstyti ir kitas pasirinkimo galimybes, ir palyginę jų privalumus bei trūkumus tikrai priimsite tinkamiausią sprendimą.

Didelės pritaikymo galimybės

Net ir tuomet, jei geologinės sąlygos yra labai nepalankios, polinių pamatų įrengimas dažniausiai vis tiek yra įmanomas. Nors kito tipo pamatų įrengimas gali būti gerokai apsunkintas ar tiesiog neįmanomas, tačiau gana dažnais atvejais  yra galimybė pasirinkti būtent polinius pamatus, kurie garantuos patį geriausią rezultatą. Jei nesate užtikrinti, kad būtent ši pasirinkimo galimybė yra pati palankiausia, tiesiog pasikonsultuokite su specialistais, kurie įvertins aplinkybes bei pasiūlys tinkamiausią sprendimą.

Sprendimas įvairių projektų įgyvendinimui

Palanku ir tai, kad polinių pamatų projektavimas gali pasiteisinti iš tiesų dažnose situacijose: ir tuomet, jei planuojamos gana nedidelio pastato statybos, ir tada, jei numatomos labai didelės darbų apimtys. Šiuolaikinės technologijos gali užtikrinti, kad vos per vieną dieną bus įrengiamas ganėtinai didelis pamatų kiekis, tad net ir tuomet, jei siekiama, kad projektas būtų užbaigtas kiek įmanoma greičiau, tikrai verta pasvarstyti apie būtent tokį pasirinkimą, kuris leis džiaugtis ne tik greitu, bet taip pat ir preciziškai tiksliu ir ilgaamžiu rezultatu.

Palikite komentarą apie straipsnį