Nijolės STUNDŽIENĖS nuotr.

Jaunimas

Šventės proga – ir žygis prie piliakalnio

Lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė nuotaikingai ir išradingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Pasipuošę tautiniais drabužiais, trispalve  atributika visi susirinko į aktų salę, kur drauge šventė Vasario 16-ąją. Vaikai dainavo, šoko, giedojo Tautišką giesmę. Renginį organizavo mokytojos Vyganta Blažienė ir Danutė Makauskienė.

Artėjant šventei visi lankantys „Eglutės“ lopšelį-darželį buvo pakviesti piešti Lietuvą. Vaikų kūrinėliai panaudoti Ukmergės pilies statybai – suklijuoti ant didžiulės iš kartono pagamintos pilies sienų. Pačių mažiausiųjų auklėtinių darbeliais pasipuošė Gedimino pilies maketas.

Po iškilmingo minėjimo ugdytiniai kartu su auklėtojomis išsiruošė į žygį. Jaunesniųjų grupių vaikai susibūrė prie darželio kiemo kalnelyje Vasario 16-osios proga pastatytos Gedimino pilies. Vyresnieji vaikai ryžosi ilgesniam kelionei –  iki miesto piliakalnio. Į jo viršukalnę buvo atnešta ir  pačių pagaminta didžiulė Ukmergės pilis – dovana miestui ir Lietuvai

Užkopę į piliakalnį „eglinukai“ klausėsi pasakojimo apie Ukmergės praeitį, miesto istoriją. Pačių pagamintą pilį su piešinėliais darželinukai perdavė Kraštotyros muziejui, kurio darbuotojai pažadėjo šį maketą naudoti edukacinėje veikloje.

„G. ž.“ inform

[images cols=“three“ lightbox=“true“]
[image link=“26156″ image=“26156″]
[image link=“26158″ image=“26158″]
[image link=“26160″ image=“26160″]
[image link=“26162″ image=“26162″]
[image link=“26164″ image=“26164″]
[image link=“26166″ image=“26166″]
[/images]

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Kažin ar tėveliams patiko :
    Pamatę,tokio amžiaus, tokį būrį vaikų ant piliakalnio, sunerimome ir nustebome! Kas,sugalvojo tokį renginį ant piliakalnio, kai piliakalnis tokiame stovyje, normaliai net neaptvertas iki galo ir t.t.