Rajono vadovai tribūną, prie kurios skaitė pranešimus, atsinešė į salės vidurį, arčiau susirinkusiųjų. AUTORĖS nuotr.

Aktualijos, Naujausi

Susitikime su visuomene – nei žmonių, nei klausimų

Rajono vadovai, Savivaldybės tarybos nariai pirmadienį ukmergiškius pakvietė į kasmetinį susitikimą. Nors tokie renginiai ir anksčiau nepasižymėjo populiarumu, niekada nesulaukdavo didelio visuomenės susidomėjimo, tačiau šįkart žmonių susirinko dar mažiau. Kultūros centro salė buvo apytuštė, o ir atėjusieji nebuvo itin aktyvūs.

Į susitikimą, kuriame pateikta savivaldybės 2018 metų veiklos ataskaita, atvyko tik dalis savivaldybės administracijos darbuotojų, Tarybos narių bei artėjančiuose savivaldos rinkimuose dalyvausiančių politinių partijų ir visuomeninio judėjimo atstovai. Nesuinteresuotų ukmergiškių matėsi vos vienas kitas.

Renginį pradėjęs rajono meras Rolandas Janickas, vertindamas, kodėl tiek nedaug salėje žmonių, pagrindine priežastimi įvardijo gripo epidemiją ir baimę masiniuose renginiuose „pasigauti“ šią ligą.

Kadangi Kultūros centre iki 11 eilės visos vietos buvo tuščios, rajono vadovai nutarė pranešimus skaityti ne iš scenoje esančios tribūnos, o ją atsinešti į žiūrovų salės vidurį. „Jei žmonės neina pas valdžią, tai valdžia ateis arčiau liaudies“, – bandė pokštauti R. Janickas.

Renginio metu rajono meras pristatė praėjusiais metais Savivaldybės tarybos priimtus sprendimus, kalbėjo apie jų įgyvendinimą, taip pat apžvelgė pradėtus ir užbaigtus projektus, pasidžiaugė Ukmergės pasiekimais, gražiais renginiais.

Pranešimą skaitė ir savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas. Jis kalbėjo apie savivaldybės biudžetą, kitus visam rajonui svarbius ūkinius reikalus.

Toliau pagal programą turėjo vykti Savivaldybės tarybos narių, komitetų atstovų pasisakymai. Nors ir buvo raginami, daugelis kalbėti nepanoro. Į susirinkusiuosius kreipėsi tik Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Vytautas Česnaitis. Trumpai, aiškiai ir gražiai kalbėti žadėjęs politikas paminėjo tris labai svarbias Ukmergei datas, turinčias reikšmės mūsų krašto istoriniam bei dvasiniam palikimui. V. Česnaitis nesigręžiojo atgal ir nevardijo nuveiktų darbų, bet ragino žiūrėti į priekį ir šiemet drauge paminėti Deltuvos žemės paminėjimo 800-metį, prezidento Antano Smetonos 145-ąsias gimimo metines bei partizano Alfonso Morkūno-Plieno 75-ąsias žūties metines.

Prie tribūnos taip pat žengė Kaimo ir aplinkosaugos komiteto pirmininko pavaduotojas Vid-mantas Krikštaponis, kuris, baigiantis šios Savivaldybės tarybos kadencijai, padėkojo draugams bei kritikams už galimybę „giliau pažvelgti į kaimą“.

Kadangi daugiau norinčių pasisakyti nebuvo, susirinkusieji pakviesti „užduoti patogius ir nepatogius klausimus“. Rajono mero buvo paprašyta įvardinti tuos darbus, kurių praėjusiais metais nespėta atlikti, pakalbėti apie tuos sumanymus, kurie taip ir liko tik projektuose. R. Janickas apgailestavo, jog nepavyko pradėti Kęstučio aikštės rekonstrukcijos, dėl Vasario 16-osios gatvėje vandentvarkos projektą vykdžiusios bendrovės bankroto ir dėl to vėluojančių darbų, taip pat minėjo kitas priežastis, įtakojusias kai kurių projektų eigą.

Susitikime teirautasi, kada Vidiškių miestelyje bus išasfaltuota nors viena gatvė, taip pat kalbėta apie seniūnaičių veiklą. Daugiau klausimų nesulaukta, todėl nebuvo apie ką ir diskutuoti.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Tiems ir tam anonimous :
  Anonimous komentatorių citatos: Šitas padaras mero kėdėje. Tada ir belieka dergti, gal tai atvers žmonėms akis. Asile,Anonymus cia ne kazkieno nikas,anonymus raso prie kiekvieno komentaro kur nieko neirasai i vardo laukeli. Taigi, ačiū Jums už puikius komentarus. Komentuokite ir toliau sėkmingai, nes oi oi, kaip užsigauta , nežinau, kuriam čia anonimui skiriama, bet matosi, kad pataikyta į skaudžią vietą. Mielieji: 1. Neužsigauta. 2. Nepataikyta į skaudžią vietą. 3. Nesėdime šiltoje kėdėje. Komentuokime, bet be pykčio, užgauliojimo, niekinimo. Visi čia gyvename, visiems mums turi užtekti laimės po šia saule...
 • nuomonė :
  straipsnyje mero paminėta, kad žmonių negausiai susirinko, nes gripas, bet mes dar matome iš nuotraukos, kad iš tų susirinkusiųjų didesnė dalis savivaldybės atstovų. Bet, kuomet rodomas kino filmas ar tai spektaklis vyksta, tai salė pilnutėlė bilietai išpirkti ir joks gripas nebaugus . Ir dar keista, ko taip supyko ant komentuojančio anonimo. Anonimus nepasiskelbė pavardės kaip ir įsižeidęs asmuo nepasiskelbė ir tai puolamas, nors neaišku ar čia ta ukmergietė rašo, o kas būtų , jei įsivardintų? kaip pultų tuomet?
 • Ne anonimas :
  Na įvardinkima jau pagaliau, kad Janickas-joks jis ne meras, o jokeris aktoriūkštis iš mėgėjų teatro. Seniūnijoj įdarbino savo šeimą-kaip ir dera. Ko dar norite? Česnaitis-nevykėlis, atsidūręs taryboje ir irgi žiūrintis tik savo naudos. Vidiškių gatvės niekada nebus asfaltuojamos, kol seniūnu bus Štaras-absoliučiai nieko nedarantis dėl miestelio, tik statantis ir įranginėjantis sau namus.
  • Kitas ne anonimas :
   Visiškai pritariu. Šitas padaras mero kėdėje, tik pastumdėlis. Socialdemokratai daro ką nori ir kaip nori. Labai retais atvejais ir jiems nepasiseka. Kaip pavyzdžiui nepavyko prastumti Grigo į sporto mokyklos dir.pavaduotojus. Bet čia dėl to paties asmens ribotumo. Širdis džiaugiasi, kad žmonės atsiveria. Gal dar yra vilties Ukmergei?
 • Anonymous 2 :
  Tai čia gal jau puse Ukmergės žino kas čia daugiausia į visus Ukmergės žiniasklaidos portalus rašinėja. Čia rašo tiesiog visada gyvenimu nepatenkinta Ukmergietė, kuriai niekas negali būti gerai... Įtikti jai misija neįmanoma.
  • Anonimas :
   Koks tavo reikalas, kas čia rašinėja? Ar kur nors netiesą parašė? Dabar Ukmergėj yra taip lengva įvardinti jos bėdas, nes jos jau darosi skaudžios. Baisūs keliai, kur pažiūrėsi baisu, senamiestis užmirštas, sugriuvęs. Jokių erdvių žmonėms. Viskas užleista. Valdžia tik teisinasi, kad pinigų nėra, bet ir toliau švaisto visokioms nesąmonėms. Yra tik saviems, per konkursus. Dalinasi ponai pinigus ir postus labai netalentingai, nes labai aiškiai matosi. Bet jie jau nieko nebebijo, nes labai ilgai visiems buvo nusišikt. Žiūriu dabar bent žmonės kyla. Pradeda į komentarus lysti tiesa. Kažkada tikrai būna gana. Gaila Janicko, jam teks šis laikas, kai visiems pasidarė nebe dzin. Nors jis tik atpirkimo ožys. Didieji "strategai" čia petronis su agne.
 • Tam Anonymous :
  Tu, Anonymous, nuolat komentuoji pasislėpęs po kauke. Taigi, esi bailys, nepatenkintas valdžia, remontuojamomis ar neremontuojamomis gatvėmis, t. y. viskuo, kas vyksta mieste. Esi nelaimingas žmogus, nes gyvenime matai vien negatyvą. Ir dar. Esi trolis, pats tikriausias, nes reguliariai juodini viską ir visus iš eilės. Nuo tavo "komentarų" pykina. Parašyk savo vardą, pavardę arba nueik į rajono tarybos posėdį ir pasakyk viešai savo nuomonę. Bet tu taip nepadarysi. Niekada. Taigi, aišku, kad ir toliau savo komentarais dergsi visus iš eilės prisidengęs anoniminio slaptumo skraiste.
  • X :
   Ko cia nervuojiesi. Dar ner taip buve, kad susitikime su visuomene nebutu visuomenes. Tau tai nieko nereiskia? Daryk isvadas nesiputojes :)
  • 🤣 :
   Asile,Anonymus cia ne kazkieno nikas,anonymus raso prie kiekvieno komentaro kur nieko neirasai i vardo laukeli. Cia ne vienas zmogus komentuoja o keli simtai.🤣 PZDC kokiu glusu zmoniu pasitaiko.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  • Anonimas :
   Oi oi, kaip užsigauta :D nežinau, kuriam čia anonimui skiriama, bet matosi, kad pataikyta į skaudžią vietą. Yra daug nepatenkintų žmonių. Ir pagaliau žmonės pradeda atsibusti, nes mato, kad įmanoma kažką keisti. Širvintose buvo tokia pati beviltiška situaciją. Tereikėjo tik išsirinkti energingą merę, kuri nepabijojo pramėtyti savivaldybės ir UAB'ų lodarių ir viskas pradėjo taisytis. O čia gi matosi jūsų desperacija. Tikriausiai šiltoje vietoje sėdite. Pats/pati pasirašykite vardą ir pavardę, prieš kitus kviečiant. Aš tai eilinis žmogus, tiesiog daugiau domiuosi politika. Pasižiūriu tarybos posėdžius. Matau kas darosi. Baisu. Išrinktieji pradėjo daryti ką nori, kadangi visuomenei (tokiems kaip jūs) poxui. Tada ir belieka dergti, gal tai atvers žmonėms akis.
 • X :
  OMG! Visada sakiau, kad sita taryba blogiausia is visu buvusiu.... tragedija....
 • Anonimas :
  "V. Česnaitis nesigręžiojo atgal ir nevardijo nuveiktų darbų, bet ragino žiūrėti į priekį". Tai aišku, kad nevardijo. Nes jokių darbų nebuvo. Ai, pala... Pats gavo darbą Ukmergės vandenyse. Dabar už valdiškus pinigus savo almanachus gali piešti darbo metu.
 • Anonimas :
  Per isknistas gatves zmones negalejo atvykti...tiesiog automobiliu gaila gadinti del tokios "valdzios"