Dziudistai Klaipėdoje.

Laimėjo komandinę taurę

Klaipėdoje vyko atviras Klaipėdos jaunimo, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas. Jame dalyvavo apie 350 sportininkų iš visos Lietuvos. Ukmergės sporto centrui/Ukmergės dziudo klubui atstovavo 25 sportininkai, iš jų 21 grįžo pasipuošęs medaliais. Sportininkus palaikė 25 tėveliai ir mamytės.

Pirmas vietas iškovojo Gustė Kolkaitė, Austėja Šidlauskaitė, Martynas Aukštuolis, Kristupas Kolosovas, Ainas Vadoklis, Kipras Buteikis, Tautvydas Didžiokas, Arlandas Tamošaitis, Nojus Navickas.

Antras vietas užėmė Vytautė Navickaitė, Ieva Sventickaitė, Gabrielė Dolgovaitė, Kipras Pikauskas, Ernestas Grakavinas, Tautvydas Linartas.

Trečias vietas laimėjo Deimantė Aukštuolytė, Arijus Augūnas, Vilhelmas Kolosovas, Naglis Gutauskas, Markas Buteikis, Borisas Jablonskis.

Šiuos sportininkus treniruoja dziudo sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.

Šiose varžybose susumavus rezultatus, komandinę pirmos vietos taurę ir 500 eurų prizą, surinkę 100 taškų, iškovojo Ukmergės sporto centras/Ukmergės dziudo klubas. Antri liko Plungės atstovai (59,5 taškai), treti – Klaipėdos atstovai (54,5 taškai).