Nugalėtojai pasipuošė aukso medaliais.

Sportas

Stipriausia – „Veteranų“ komanda

Baigėsi beveik du mėnesius trukusios rajono salės futbolo 5×5 pirmenybės, kuriose dalyvavo šešios komandos. Jos rato sistema tarpusavyje sužaidė po kartą.

1–4 vietas užėmusios ekipos susitiko pusfinalyje: „Spartakas“ rezultatu 8:5 nugalėjo „Dolcą“, „Veteranas“ 7:5 – „Delta Logistik“ komandą.

Kovoje dėl trečios vietos „Dolcas“ 9:7 įveikė „Delta Logistik“ ir pasipuošė bronzos medaliais.

Rungtynėse dėl pirmos vietos „Veteranas“ 4:3 nugalėjo „Spartaką“ ir iškovojo čempionų taurę.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti „Delta Logistik“ – Gintas Malyj, „Dolcas“ – Gytis Vaivada, „Veteranas“ – Julius Butkus, „Spartakas“ – Laurynas Liausas.

Informaciją pateikė Sporto centro metodininkas-organizatorius Rimantas Lenartavičius.