Nuomonių telefonas

Antakalnio gatvėje – nauji eismo ribojimai

Nijolė STUNDŽIENĖ

Sulaukėme sunerimusios Uosių gatvės gyventojos skambučio: „Stebint, koks dabar, kai remontuojama Antakalnio gatvės atkarpa, intensyvus eismas vyksta Uosių gatvelėje, baugu pagalvoti apie vaikų saugumą. Tuo labiau kad jau prasidėjo mokslo metai. Mūsų gatve į mokyklą keliauja, ją kerta nemažai Krekšlių rajono vaikų. Gatvelėje nėra nei šaligatvių, nei pėsčiųjų perėjos, jos kelkraščiuose pilna gyventojų automobilių, tad eiti galima tik važiuojamąja kelio dalimi. Tačiau čia, trumpindamos kelią, nuo Ąžuolų gatvės važiuoja dauguma automašinų. Kiek žinau, ir navigacija vairuotojus veda būtent Uosių, o ne Vyšnių gatve, į kurią nukreipia kelio ženklas…“

Ukmergiškės manymu, kuo skubiau už eismo saugumą atsakingi valdžios žmonės turėtų rimtai įvertinti šią situaciją, ją apsvarstyti ir pastatyti laikinus kelio ženklus, ribojančius eismą Uosių gatve.

Rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus informavo, jog ši problema turėtų išsispręsti jau kitą savaitę.

„Nuo rugsėjo 6-osios bus uždarytos dvi kitos Antakalnio gatvės atkarpos: tarp Vilniaus ir Laukų gatvių bei tarp Dariaus ir Girėno ir Draugystės gatvių. Molėtų kryptimi automobiliai galės važiuoti nuo Draugystės gatvės, įvažiuodami į Antakalnio gatvę ir sukdami Molėtų kryptimi, todėl vairuotojams nebebus poreikio važiuoti minėtomis Vyšnių ir Uosių gatvėmis“, – paaiškino A. Dutkus.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas