Nuomonių telefonas

Stotelės neremontuos – ji bus iškelta

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Į redakciją paskambinusi Antakalnio gatvės gyventoja skundėsi apleista autobusų stotele, esančia netoli šios ir Draugystės gatvės sankryžos, šalia UAB „Baltukmės statyba“ tvoros.

„Trečiadienio rytą keli keleiviai stotelėje laukėme autobuso. Kadangi lijo, nuo drėgmės pasislėpti užėjome į paviljoną. Tačiau tai negelbėjo – ir po stogu sušlapome. Pasirodo, jis kiauras ir vanduo laša ant suolelio…“ – kalbėjo ukmergiškė.

Rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Tadas Balžekas pripažino, jog minėtosios stotelės paviljono būklė nėra gera. Jo teigimu, vykdant Antakalnio gatvės remonto darbus, kuriuos planuojama pradėti šiais metais, nurodyta stotelė bus perkelta į Antakalnio gatvę, kur bus pastatytas naujas paviljonas, o minima stotelė panaikinta.

„Tad šiuo metu remontuoti senąjį stotelės paviljoną, manau, būtų netikslinga“, – paaiškino vedėjas.

Vijolės IVANAUSKIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Ona :
    Ši stotelė žmonėms reikalinga, šitiek metų buvo, o dabar pasidarė nereikalinga, kam ji užkliuvo ir kas gali nuspręsti, kad jau jos nereikia, tai į kurią stotelę turės eiti vaikai, važiuojantys į mokyklas ir žmonės į darbus, polikliniką, juk ne visi turi mašinas. Graudu...
  • Rita :
    O tai Draugystes gatveje stoteles nebereikia? Juk nemazai zmoniu ten laukia vaziuoti i darba, mokyklas ,poliklinika.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas