Šventupės kaime gaisras greičiausiai kilo dėl pašalinio ugnies šaltinio.

Kriminalai

Įtaria, kad vasarnamis buvo padegtas

Gegužės 12-ąją Ukmergės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad Deltuvos miestelio Paliepės gatvėje dega ūkinis pastatas. Atvykę gaisrininkai išvydo iš medinių rąstų pastato, kurio stogas dengtas šiferiu, rūkstančius dūmus. Viduje degė šiukšlės. Ugnis apgadino apie 2 kvadratinius metrus sienos.

Tos pačios dienos vakarą, 20.25 valandą, Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vidiškių seniūnijos Naujasodžio kaime atvira liepsna dega medinis namas. Pranešėjas girdi, kad sproginėja šiferis, ar viduje yra žmonių, nežino. Į nelaimės vietą atskubėję ugniagesiai pamatė liepsnojantį ūkinį pastatą, jo stogas buvo jau įgriuvęs. Gaisro metu sudegė pastatas ir jame buvę daiktai, apdegė bei sulieta vandeniu apie 8 t šieno. Taip pat sudegė šuo ir jo būda.

Gegužės 15-ąją, 1.01 valandą, Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas, kad Vidiškių seniūnijos Šventupės kaime atvira liepsna dega namas ir pirtis. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, jog dviejose sodų bendrijos vietose atvira liepsna degė trys pastatai: du mediniai vasarnamiai Bijūnų gatvėje, vienas vasarnamis Gvazdikų gatvėje. Gaisro metu sudegė sodo namelis, dalis šalia jo stovinčio vasarnamio bei kito vasarnamio siena ir stogo konstrukcijos. Žala tikslinama. Įvykio vietoje nustatyta gaisro priežastis – pašalinis ugnies šaltinis. Dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.

Gegužės 10-ąją gelbėtojų pagalbos paprašė policijos pareigūnai. Jos prireikė, kad patikrintų, ar bute yra žmogus. Keltuvu kartu su policijos pareigūnu pakilus iki buto ketvirtame aukšte balkono ir pabeldus į langą, duris atidarė pati buto šeimininkė.

„G. ž.“ inform.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas