Kultūra

Kviečia pasigrožėti Meno mokyklos auklėtinių kūryba

„Vilkamirgės“ galerijoje (Vienuolyno g. 14, II a.) veikia Ukmergės meno mokyklos Dailės skyriaus moksleivių piešinių paroda.

Dailėje piešimas yra vienas iš kertinių akmenų. Mokytis piešti pradedama nuo paprastų geometrinių figūrų, vėliau natiurmortų, gipsinės antikos meno atliejos, buities daiktų, architektūros, augalų. Piešimo discipliną vainikuoja žmogaus portreto ir figūros piešimas. Meno mokyklose vaikai pereina tokį patį mokymosi kelią, kaip ir studijuojantys aukštosiose meno mokyklose.

Šios parodos piešinių autoriai – įvairaus amžiaus vaikai. Piešiniuose matyti jų pastangos ir atsainumas, nedrąsa ir vaikiška laisvė, jaunesnio amžiaus vaikų žaismingumas ir vyresniųjų pamažu įvaldomas meistriškumas.

Pasak „Vilkamirgės“ galerijos parodų koordinatorės Oksanos Judakovos, renkantis piešinius parodai, perverčiant dideles jų krūvas, šmėkšteli vaikiški piešiniai tų, kurie dabar jau yra užaugę ir tapę profesionaliais menininkais. Vienas kitas toks piešinys eksponuojamas ir šioje parodoje.

„Ačiū mokytojai-ekspertei Romai Zareckienei už bendradarbiavimą ruošiant šią parodą“, – dėkojo A. Judakova, primindama, jog apžiūrint kūrinius patariama įsijungti galerijos apšvietimą.

Galerija veikia darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais iki 15.45 val.). Lankymas nemokamas.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas