„Ukmergės krašto atradimai“, Kultūra

Švietė moliūgai

Asta LUKOŠEVIČIENĖ

Kultūros centro kultūrinių renginių koordinatorė

Spalio 21–28 dienomis prie Ukmergės kultūros centro po ąžuolais vyko Šviečiančių moliūgų žibintų paroda-konkursas. Į kvietimą puošti erdvę šviečiančiais rudens gražuoliais atsiliepė gyventojai, bendruomenės, švietimo įstaigos ir kt. Neturinčiais moliūgo, bet norinčiais dalyvauti konkurse, pasirūpino mūsų rajono ūkininkai Zinkevičiai ir Bušinskai – jie dovanojo didelį kiekį šių daržovių. Parodoje-konkurse iš viso dalyvavo 60 autorių, pristatę 72 moliūgų žibintus.

Komisija įvertino kūrybines pastangas ir atrinko penkis gražiausius, kurių autoriai gavo pagrindinio rėmėjo Kęstučio Zinkevičiaus „Kanapių ūkio“ prizus. Tai – Kotryna (Jasiuliškių socialinės globos namai), vaikų lopšelio-darželio „Vaikystė“ „Trepsiuko“ grupė, Malinauskų šeima (Ukmergė), mokytoja Aušra („Šilo“ progimnazija).

Kvietimais dviem į pasirinktą kino filmą Ukmergės kultūros centre apdovanoti, kaip jie patys save įvardijo, Meilų bei Katinų šeimos, Kamilė Adomavičiūtė, Neila, O. Verbickas, Arūnas, Emilis Ščepanskas, mama Vaida su dukra Saule ir U. Č. „Akytė“.

Organizatoriai už išradingumą, grožio jautimą dėkoja visiems pirmojo konkurso dalyviams. Jo iniciatoriai – Kultūros centro renginių organizatoriai tikisi, kad ši paroda-konkursas taps tradiciniu renginiu. Planuojama, kad kitąmet jis bus dar įdomesnis, gražesnis ir patrauklesnis.

Mus remia:

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas