Asociatyvi nuotrauka

Nuomonių telefonas

Sekmadienį žolės pjauti negalima

Ukmergiškis, turintis sklypą sodo bendrijoje, piktinosi, kad savaitgaliais nuvykęs į jį pailsėti, neranda ramybės. Jo teigimu, poilsio dienomis, nuo ryto iki vakaro, aplinkui burzgia ir kelia didžiulį triukšmą benzininės žoliapjovės, vadinamieji trimeriai. „Siūlyčiau bent vieną dieną, pavyzdžiui, sekmadienį, uždrausti kad ir nuosavame kieme įjungti bet kokią žoliapjovę ir tai įrašyti į Triukšmo prevencijos Ukmergės rajono savivaldybės viešosiose vietose taisykles“, – tokią mintį išsakė laikraščio skaitytojas.
Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Zimblienė paaiškino, jog sekmadienis, kaip ir visos švenčių dienos, Ukmergėje yra ir turi būti ramybės dienos.
„Triukšmo prevencijos Ukmergės rajono viešosiose vietose taisyklėse skelbiama, kad „Gyvenamųjų namų kvartaluose triukšmingas transporto priemones ir mechanizmus draudžiama naudoti (išskyrus gaisrų, stichinių nelaimių ir avarijų likvidavimo atvejais): darbo dienomis nuo 21 val. iki 8 val.; šeštadieniais ryte iki 10 val. ir nuo 18 val.; sekmadieniais ir švenčių dienomis. Šie pakeitimai padaryti 2017 m. gegužės 25 d. Ukmergės rajono tarybos sprendimu Nr. 7-133. O pačios taisyklės Tarybos yra patvirtintos dar 2007 m. kovo 21 d. sprendimu Nr. 7-292“, – informavo vyriausioji specialistė.
Pažeidę minėtų taisyklių reikalavimus atsako įstatymų nustatyta tvarka. Taisyklių vykdymą kontroliuoja savivaldybės administracijos direktorius ir jo įgalioti specialistai, Visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos specialistai, Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Danuta :
  Tai žinojot kur perkat tą sklypą. Nusipirkite vienkiemyje ir gyvenkite apsuptas ramybės, siaubas kuo tuoliau nuo tokių kaimynų.
 • Vingriu Jonui :
  Tamstai trūksta kultūros, kam jau kam kalbėt apie kitų sąžinę?
 • Jonas :
  Turet sazines reikia, kad sekmadieni sienaut. Nereikia p....st proto. Nebuna, kad istisai dirbtumet. Kiekviena diena istisai kazkur aplink burzgia. Duokit nors sekmadieni pailset nuo burzgimo
 • tiesiog nuomonė :
  na, labai gaila, kad vien draudimai, gal tikrai žmogus teturi laisvą tik sekmadienį ir švenčių dienas, kurių gali vienu metu būti net trys. Tuomet geriau lai žolėmis apaugę būna, bet ir čia nesigautų, nes tuoj kažkas pasiskųstų, kad žolė didelė, o žmogus neturi pinigėlių laisvų samdytis žolės pjovėjus ir džiaugiasi turėdamas tą žemės lopinėlį ir jame dirbdamas.
 • Jonas :
  Jau nebesvaikit - sodo bendrija yra sodo bendrija, o ne gyvenamų namų kvartalas.
 • sigis :
  Sitam zasinui , su nuolaida parduosiu ausines nuo triuksmo ............
 • Įstatymų kūrėjas :
  Siūlytojau, Nekurk savo įstatymų! Matai važiuoja į sodą ilsėtis... Dar nepatiks paukštelių čiulbėjimas pasiūlysi juos naikinti? Poilsiui reikėtų rinktis kurortą, o ne sodą... Yra žmonių, kurie gal būt teturi laisvą nuo darbo diena sekmadienį, todėl ir dirba tą dien. Ir apskritai.... Kaip gali uždrausti žmogui dirbti savo sklype? Gal kas tau pasiūlys uždrausti ilsėtis būtent sekmadienį sode? Žmogau, ar tikrai neturi prie ko prikibti, nėra rimtesniu problemų?
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas