Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Sveikata

Papildytas sąrašas, kam reikės testuotis

Nuo liepos 26 dienos įsigalios Vyriausybės nutarimas, pagal kurį papildytas sąrašas sričių, kuriose darbuotojams leidžiama dirbti tik pasitikrinus dėl COVID-19.

Privalomai testuotis reikės krovinių tarptautinio vežimo, viešojo transporto ir keleivių vežimo, laisvalaikio ir pramogų, kultūros, meno paslaugų teikimo, viešojo maitinimo paslaugų teikimo veiklos, mažmeninės prekybos srityje dirbantiems darbuotojams, viešojo administravimo subjektams, profesinės karo tarnybos kariams.

Taip pat privalomai testuotis turės žmonės, kurie dirbs su pastaruoju metu į Lietuvą plūstančiais neteisėtais migrantais.

Vyriausybės sprendimu numatyta, kad grįžus iš užsienio, jei COVID-19 testo rezultatui suėjo terminas, asmuo testą turi pasidaryti Lietuvoje ne vėliau kaip per 48 valandas nuo atvykimo į Lietuvą. Darbuotojai, kurie dirba nereguliariai, testą turės pasidaryti ne mažiau kaip 48 valandos iki planuojamos darbinės veiklos. Taip pat numatyta, kad tikrintis reikės ne dažniau kaip kas septynias ir ne rečiau kaip kas dešimt dienų.

Profilaktinis privalomas testavimas dėl COVID-19 nėra taikomas darbuotojams, jei jie yra pilnai pasiskiepiję arba persirgę koronavirusu.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Mike :
    Ot gaidynas, neturi kur resursu dėti
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas