Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Gardžios grūdinės košės vaikams

Įvairių skonių grūdų košės vaikams su daržovėmis, vaisiais, žuvimi ar mėsa bus papildomas kūdikio maitinimo šaltinis, kuomet palaipsniui atsisakoma motinos pieno. Nuo 6 mėnesių amžiaus kūdikio organizmas jau yra pakankamai subrendęs ir pasiruošęs priimti kietą maistą, kuris pradžioje bus tik papildomas, o vėliau jau ir visiškai pakeis įprastą mamos pieną.

Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite daugiau apie kūdikio mitybą bei geriausius primaitinimo sprendimus.

Kas yra reikalinga vaikų mitybai?

Mažo vaiko organizmas bręsta labai greitai, jau nuo 6 mėn. amžiaus kūdikis gali būti maitinamas papildomai kietu maistu, šiuo atveju, košelėmis. Košės taps nuolatiniu vaikystės palydovu ir vėliau, vaikui augant. Tėveliai turėtų žinoti, jog norint pradėti vaiką maitinti papildomai, būtų naudinga pasikonsultuoti su vaikų mitybos specialistais ar savo vaiko gydytoju.

Vaikų mityba turi būti subalansuota. Ne mažiau svarbu, jog maistas būtų gardus, keliantis apetitą. Kadangi primaitinimo pradžia gali būti nelengva, vaikas atsisakys jam dar neįprasto maisto, košės vaikams sukurtos taip, kad būtų skanios, viliojančių skonių ir palengvintų tėvams vaiko maitinimą. Ilgainiui mažas vaikas atras jam patinkančius skonius, todėl maitinti jį bus lengviau.

Įvairių skonių košytės vaikams

Jūsų dėmesiui pristatomos kokybiškos, įvairių skonių košelės iš mėsos, daržovių, žuvies, vaisių. Maisto gamybai naudojamos medžiagos yra kruopščiai atrinktos ir apdorotos, daržovės šviežios, gaunamos iš vietinių ūkių, ekologiškos, todėl maistelis gardus ir padedantis palaikyti visokeriopą vaiko mitybą.

Tam, kad skonis būtų dar įvairesnis, kuriami specialūs skirtingų vaisių ir daržovių deriniai. Derinių gali būti daugybė, pagal skirtingo skonio poreikius, todėl atraskite tai, kas patinka Jūsų vaikui ir visuomet maloniai jį pradžiuginkite.

Jeigu vaikas nėra alergiškas, neturi jokių sveikatos sutrikimų, puikiai tiks visų skonių košytės, žinoma, ilgainiui jis išsirinks jam labiausiai patinkančias. Pas tiekėjus rasite tik aukščiausios kokybės vaikų maistą, sukurtą pagal dažniausiai pasitaikančius mėgstamiausius vaikų skonius ir vaikų mitybos specialistų rekomendacijas.

Kokybiškos, gardžios, 100% natūralios košės vaikams gera kaina! Išsirinkite iš plataus, marmaluzi.lt skirtingų skonio košelių asortimento.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas