Statybinės atliekos bus panaudotos keliuko įrengimui? Genovaitės KAZIELIENĖS nuotr.

Nuomonių telefonas

Keliukui rengti – statybinės atliekos

Genovaitė KAZIELIENĖ

 

Mums paskambinęs Pašilės gyventojas išreiškė nuostabą, kaip žmonės gali taip elgtis: „Važiavau keliu į Kopūstėlius. Vos už kelių kilometrų nuo Pašilės pamačiau vaizdą, kuris mane suglumino – prie pat kelio buvo išverstas visas sunkvežimis statybinių atliekų. Negi niekas nemato taip besielgiančiųjų, nenubaudžia už tokį piktybišką elgesį?

Pabaisko seniūnijos seniūnas Gediminas Lapukas, apžiūrėjęs šią krūvą sakė, kad joje suversta ne vienas, o gal dešimt sunkvežimių. Seniūnas svarstė, kad tikriausiai kažkas ruošia nuovažą į netoli kelio esantį pastatą. Anot seniūno, gyventojai kartais keliukus rengia pirmiausia pakloję statybines atliekas, po to užpildami žvyru.

Pasiteiravus Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus valdybos Ukmergės aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiojo specialisto Pauliaus Rutkausko, ar tai leidžia gamtosauginės taisyklės, jis teigė, jog statybinių atliekų šiam tikslui negalima naudoti. Anot vyriausiojo specialisto, tokius keliukus leidžiama rengti tik statybvietėse, laikinam naudojimai. P. Rutkauskas patikino, kad pasidomės šiuo atveju.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • dzzz :
    jau tas lapukas tikras slapukas
  • rita :
    kas atveze tas iir susitvarkys ko cia rupinates privati valda
  • Pabaiskas :
    Lapukas tas lapukas.... Kažkodėl neatsakinėja į gyventoju klausimus, dar matai norėjo Ukmergės mero kėdės... Apsikuopk ponuli ir pradėk dirbt... Piarus kitu vardais daro...
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas