Aktualijos, Naujausi

Praplatino žiedinę sankryžą

Deltuvos ir Žiedo gatvių sankirta ne vienerius metus buvo viena avaringiausių Ukmergės vietų. Čia nuolat vykdavusiose avarijose ne tik buvo daužomi automobiliai, bet ir nukentėdavo žmonės.

Praėjusių metų pavasarį buvo nutarta čia įrengti laikinąją žiedinę sankryžą. Ją rengiant buvo panaudoti plastikiniai segmentai.

Po šių darbų eismo padėtis pagerėjo. Tačiau pastaruoju metu šioje sankryžoje vėl padaugėjo įvykių. Viena galimų priežasčių – per siaura sankryžos važiuojamoji dalis, dėl to sunku išsisukti dideliems krovininiams automobiliams.

Buvo priimtas sprendimas praplatinti šios sankryžos žiedo važiuojamąją dalį. Norint tai padaryti, reikėjo perkelti prie įvažiavimo iš Deltuvos gatvės į žiedinę sankryžą esančias elektros oro linijų atramas. Dėl to kreiptasi į elektros skirstymo operatorių. Atlikus šiuos darbus, segmentai buvo patraukti ir važiuojamoji žiedinės sankryžos dalis praplatinta.

Dainiaus VYTO nuotr.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

 • nesamone :
  Niekas ten nieko nepraplatino, ar buvo žurnalistai nuvaziave paziuret? Kasdien pro ten vaziuoju po kelis kartus- viskas taip pat ir stulpai savo vietose....
 • BOMBERIS :
  Tai kad niekas jokių atramų neperkėlinėjo. Tiesiog susiaurino vidinį žiedą ir viskas.
 • Va :
  Kiek pamenu buvo žadėta, kad 2017 m. bus padaryti normali žiedinė sankryža.
 • df :
  ner nieko amziniau uz laikina :)
 • Vai vai :
  Centre dar pripažintu

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas