Šventinio renginio dalyviai buvo supažindinti su klubo veikla ir ateities planais.

Aktualijos, Naujausi

Ukmergės laipiojimo klubas KOPKOP paminėjo savo 5-ąjį gimtadienį

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja

 

Ukmergėje įsikūręs laipiojimo klubas KOPKOP paminėjo savo 5-ąjį gimtadienį.

Klubo įkūrėja ir vadovė Deimantė Markevičiūtė pasidžiaugė, kad viskas prasidėjo nuo 2019 metais, gegužės mėnesį Ukmergėje, buvusios Ukmergės spaustuvės pastato (Vasario 16-osios g. 31) viršutiniame aukšte duris atvėrusios laipiojimo salės. D. Markevičiūtės ir trenerio Simo Glumbako suburta ukmergiškių laipiotojų bendruomenė KOPKOP laipiojimo klubu pasivadino tik šiais metais, kuomet įstojo į Lietuvos laipiojimo sporto federaciją.

Šiuo metu KOPKOP laipiojimo klubas vienija 50 narių (15 suaugusiųjų ir 35 vaikai), yra sudarytos 3 vaikų grupės ir 1 suaugusiųjų grupė, po 1,5 val. užtrunkančios treniruotės vyksta dukart per savaitę.

Gimtadienio paminėjimo šventėje, kurios metu žiūrovams pirmą kartą buvo surengtos ir atviros laipiojimo varžybos, dalyvavo ir rajono savivaldybės meras Darius Varnas.

„Aš asmeniškai visai neseniai sužinojau apie šį neįprastą sportą ir jo bendruomenę Ukmergėje. Ačiū Deimantei, kurios dėka laipiojimas čia atsirado ir yra populiarinamas, kad vyksta treniruotės suaugusiems ir vaikams. Stengsimės jums padėti ir kuo plačiau žinią apie laipiojimą ir jo teikiamą naudą paskleisti rajono mokyklose. Kad laisvalaikiu, po pamokų, laipiojimas, kaip ir futbolas, krepšinis ar kovinis sportas būtų visiems pasiekiamas, kad kuo daugiau ukmergiškių jį išbandytų. Linkiu jums visiems, ypač Deimantei, pasiekti užsibrėžtų tikslų“, – kalbėjo meras D. Varnas.

D. Markevičiūtė pasidžiaugė, kad aplink save turi ypatingai daug nuostabių žmonių, kurie juos mato ir palaiko bei motyvuoja, padėkojo rėmėjams, tarp kurių – ir Ukmergės rajono savivaldybė.

„Šis renginys dalinai finansuotas Sporto plėtros fondo ir tai suteikė mums galimybę pasirūpinti naujomis, iššūkį keliančiomis trasomis. Esame ne aukštų sportinių rezultatų siekiantys – mūsų veikla labiau rekreacinė, gyvenimo būdo. Norime daugiau mokyti ir mokytis bendrai dalyvauti fizinėse veiklos, sportuoti ir ugdyti gyvenimiškus įgūdžius. Manau, kad visi vaikai Ukmergėje turi turėti galimybę išbandyti laipiojimą, tad glaudžiai dirbame su mokyklomis. Siekiame, kad ši salė neužsidarytų nuo ryto iki vakaro, tad bendruomenės prašome dalintis nuotraukomis, patirtimis ir įspūdžiais. Mūsų išsikeltų planų horizonte – laipiojimo bokštas prie Mūšios tvenkinio. Tikimės, jog jis atsiras jau kitais metais ir visi galės jį išbandyti“, – kalbėjo KOPKOP klubo vadovė.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas