Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Medžius genėti galima

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

„Deltuvoje dabar genimi klevai. Norėčiau sužinoti, kas galėjo duoti leidimą tokiems darbams atlikti. Juk tai daryti reikėjo rudenį arba žiemos pradžioje, o ne artėjant pavasariui. Dabar, kai iki sulos tekėjimo liko gal tik mėnuo, medžių genėti negalima. Per tokį trumpą laiką žaizdos nespės užgyti ir medis nudžius…“ – kalbėjo į redakciją paskambinęs deltuviškis.

Rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos vyriausioji specialistė Vilija Pečiulienė paaiškino, kad leidimas genėti klevus Deltuvos seniūnijai išduotas teisėtai.

„Želdynų ir želdinių įstatyme nustatyta, kad draudžiama kirsti, kitaip iš augimo vietos pašalinti ar intensyviai genėti saugotinus medžius nuo kovo 15 dienos iki rugpjūčio 1 dienos, išskyrus atvejus, kai jie kelia pavojų gyventojams, jų turtui, statiniams, eismo ar skrydžių saugumui, taip pat kai tai būtina remontuojant, rekonstruojant ar tiesiant naują valstybinės reikšmės kelią, įgyvendinant ypatingos valstybinės svarbos projektus“, – įstatymą citavo V. Pečiulienė.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas