D. Varnas dėžutę su palinkėjimais perdavė V. Reipaitei.

Jaunimas, Naujausi

Mokinių sveikinimai Ukmergei muziejuje bus saugomi iki 2033 metų

Ko palinkėtumėte Ukmergei ir jos žmonėms po dešimtmečio, kuomet miestas minės savo 700 metų jubiliejų? Tokią užduotį pernai gavo rajono ugdymo įstaigų mokiniai. Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos organizuotoje širdžiai mieloje iniciatyvoje – akcijoje „Palinkėjimas Ukmergei 700-ojo gimtadienio proga“ sutiko dalyvauti net 231 klasės kolektyvas.

2023 metų gruodžio mėnesį ant vietos fotomenininkų sukurtų atvirukų su Ukmergės senamiesčio vaizdais rašydami nuoširdžius sveikinimus Ukmergei 700-ojo gimtadienio proga, mokiniai išreiškė pilietiškumą, kūrybiškumą ir dėkingumą turtingai Ukmergės istorijai bei kultūrai. Visi užrašyti palinkėjimai, nurodant ugdymo įstaigą, klasę, auklėtojos vardą ir datą, buvo įdėti į specialią dėžutę.

Sausio 24-ąją rajono savivaldybės meras Darius Varnas minėtą dėžutę įteikė Ukmergės kraštotyros muziejaus direktorei Violetai Reipaitei. Mokinių sveikinimai muziejuje bus saugomi iki 2033 metų, kuomet Ukmergė minės savo 700-ąjį jubiliejų. Šiam jubiliejui skirtų renginių metu bus organizuota unikali, net ištisą dešimtmetį saugotų mokinių sveikinimų paroda.

Akcijoje dalyvavo mokiniai iš 14 ugdymo įstaigų: Antano Smetonos, Jono Basanavičiaus, Taujėnų ir Želvos gimnazijų, „Šilo“, Senamiesčio ir Pašilės progimnazijų, Dukstynos ir Užupio pagrindinių, Ukmergės technologijų ir verslo bei „Tėkmės“ mokyklų.

Tikimės, kad jie visi susitiks po dešimtmečio ir, nuotaikingai minėdami savo gimtojo miesto 700-ąjį gimtadienį, dar kartą su džiaugsmu perskaitys savo užrašytus palinkėjimus jam ta proga.

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus informacija

Dainiaus VYTO nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas