Vienas iš tapybos darbų.

Kultūra

Kviečia į parodą

„Vilkamirgės“ galerijoje, esančioje Vienuolyno g. 14 (II a.), veikia Brigitos Lastauskaitės (g. 1973) tapybos paroda.

Brigita yra baigusi tekstilės studijas Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete, studijavusi Zalcburgo tarptautinėje vasaros meno akademijoje, fotografiją ir skaitmenines medijas – Melburne, Australijoje. Čia ji ir gyvena nuo 1998 metų.

„B. Lastauskaitė yra surengusi devynias personalines parodas Lietuvoje, Suomijoje ir Australijoje, dalyvavusi prestižiniuose Australijos meno konkursuose. Ji yra Melburno meno dirbtuvių STUDIO 106 narė. Loftinėje erdvėje, prie jūros įsikūrusios meno dirbtuvės jungia apie dvidešimt menininkų, dirbančių įvairiose srityse. Kolektyvas kartu rengia parodas ir meno projektus“, – menininkę pristatė viešosios įstaigos „OirA Artless“ parodų kuratorė Oksana Judakova.

Pasak ekspozicijos iniciatorės, Brigitos tapyba ekspresyvi, spontaniška, gestiška. Pagrindinės temos – abstraktūs peizažai, povandeninės scenos, įkvėptos nardymo ir gyvenimo pajūryje, o taip pat kelionių bei stovyklavimo laukinėje Australijos gamtoje. Parodoje eksponuojami įvairių metų darbai, beveik pusė iš jų buvo sukurti šią vasarą Molėtuose vykusiame plenere. Tačiau vargu ar žiūrovas iš pirmo žvilgsnio supras, kur tapytoja neria į povandeninį Australijos jūros pasaulį, o kur – į šviesos, šešėlių ir šakelių mirgėjimą Molėtų miškuose ir pievose.

Paroda veiks iki gruodžio 6 d. Ją aplankyti galima darbo dienomis nuo 9 iki 17 valandos. Norintys galerijoje apsilankyti savaitgaliais ar švenčių dienomis turi skambinti tel. +370 656 66 924.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas