Ukmergiškių duetas bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.

Naujausi, Sportas

Lietuvos automobilių ralio čempionate lydėjo sėkmė

Rugsėjo 9-ąją Elektrėnuose vyko penktasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas. Jame šio sporto mėgėjus maloniai nustebino ukmergiškiai Deividas Gezevičius su šturmanu Tomu Nenartavičiumi. Duetas bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.

D. Gezevičius ne vienerius metus ralio varžybose dalyvavo standartiniu „Honda Civic“. Liepos 27-29 dienomis Rokiškio apylinkėse vykusiose „CBet Rally Rokiškis“ varžybose lenktynininkas debiutavo su paties naujai surinktu bolidu „Ford Fiesta“ ir įrodė, kad su rimta technika gali būti greitas. Tai liudija rezultatai – iškovota vienuolikta vieta bend-roje įskaitoje ir antra N5 klasėje.

„Automobilis leidžia labai daug, tačiau man su juo – tik antras ralis, dėl to stengiuosi neperžengti ribų ir mokytis juo važiuoti“, – atvykęs į Ekektrėnų ralį komentavo Deividas.

Šis duetas nuo pirmųjų varžybų kilometrų sugebėjo parodyti, kad varžovams yra rimti konkurentai ir gali pademonstruoti tikslų bei efektingą važiavimą.

Nors Elektrėnų trasoje ir teko patirti nesklandumų, D. Gezevičius ir T. Nenartavičius N5 klasėje buvo antri, o bendroje įskaitoje įsitvirtino ketvirtoje vietoje. Šis rezultatas – ilgo darbo, kruopštumo ir pastangų vaisius.

„G. ž.“ inform.

Vytauto PILKAUSKO nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas