Savivaldybės meras D. Varnas kvietė jubiliejų švęsti emocingai ir linksmai.

Aktualijos, Naujausi

Miesto šventė prasidėjo sveikinimais ir dovanomis

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Gegužės 22-ąją, Ukmergės miesto 690 metų gimtadienio dieną, ukmergiškiai buvo kviečiami 12 valandą susitikti Kęstučio aikštėje, bendrystėje pasveikinti vieni kitus bei paragauti šventinio torto. Šia proga tradiciškai nuskambėjo trys senovinės patrankos salvės.

Sveikinimo žodį taręs rajono savivaldybės meras Darius Varnas pakvietė visus ukmergiškius bei svečius triukšmingai, spalvingai, emocingai ir linksmai, tarytum šoktume rokenrolą, paminėti ypatingą, jubiliejinį Ukmergės gimtadienį.

„Tai garbinga ir ypatinga sukaktis, talpinantį per šimtmečius vykusį miesto augimą ir plėtrą, čia gyvenusius žmones bei nutikusius įvykius… Pakvieskime į šventinius renginius savo draugus ir pažįstamus iš kitų miestų, pasidžiaukime, parodykime visiems, kokia ta mūsų Ukmergė yra graži, šauni ir svetinga“, – į susirinkusiuosius kreipėsi meras.

Šventės proga nugriaudėjo prie Kraštotyros muziejaus stovinčios patrankos salvės, kurios, pasak mero D. Varno, šįkart buvo skirtos Ukmergei, ukmergiškiams ir miesto klestėjimui dar 690 metų.

Tądien per pietų pertrauką miesto centre gausiai susirinkusius miestelėnus – įvairių įstaigų darbuotojus, moksleivius, senjorus – su jubiliejiniu gimtadieniu pasveikino Seimo narys Juozas Varžgalys.

Dovaną miesto gyvetojams paruošė ir UAB „Ukmergės autobusų parkas“ direktorius Rimvydas Olšauskas. Jis pristatė elektrinį Prancūzijoje pagamintą autobusą „IVECO E-Way“, kuriuo visą šventinę savaitę keleiviai galės naudotis nemokamai.

Pasak direktoriaus, bendrovė, dovanodama šią pavėžėjimo paslaugą, autobusą išsinuomojo. Ateityje UAB „Ukmergės autobusų parkas“ tokią pat transporto priemonę, kurios vertė daugiau nei 500 tūkst. eurų, ketina nusipirkti.

Gegužės 23 dieną, antradienį, šis elektra varomas autobusas kursavo 3-uoju miesto maršrutu, gegužės 24-ąją – 1-uoju, o vėliau vyks kitais maršrutais.

Į šventę susirinkusiuosius buvo žadėta pavaišinti gimtadienio tortu. Vietoj jo nutarta išdalinti UAB „Ukmergės duona“ šiai progai iškeptų 690 keksiukų bei meduolių.

Renginyje šventinę nuotaiką dovanojo Meno mokyklos Muzikos skyriaus pučiamųjų orkestras, šokėjos.

Visą šią savaitę Ukmergėje vyks jubiliejui skirta miesto šventė „Kultūros rokenrolas 2023“.

AUTORĖS nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukmergiškiams išdalinta 690 keksiukų bei meduolių.

Elektrinis autobusas šią savaitę miestelėnus vežios nemokamai.

Kartu paminėti Ukmergės gimtadienį susirinko gausus būrys gyventojų.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • savas :
    si karta svente tik jaunimui .Apie vyresnio amziaus zmones kaip ir pamirsta.Ka galvoja naujas meras ,kad pagyvene zmones eis klausytis kazkokios rokmerges ar dar kazkokio koncerto,Pernai nors Butkutes koncertas buvo ir klausanciu buvo ivairiu grupiu asmenys susirinke.o tai siemet kas?
  • Xxxx :
    Atsipirks! Nepaviesins
  • Andrius :
    Tapinas ruošia sveikinimus. Greit jau atsiųs. Laukiam.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas