Su darbinę veiklą baigusia Civilinės metrikacijos ir dokumentų valdymo skyriaus vedėja Z. Kurmeliene atsisveikino rajono savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai.

Naujausi, Žmonės

„Man visada rūpėjo, kas ir kaip vyksta savivaldybėje…“

Vasario 29-ąją Ukmergės rajono savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai atsisveikino su savo darbinę veik-lą baigusia ilgamete, beveik keturis dešimtmečius valstybės tarnyboje dirbusia Zina Kurmeliene.

Z. Kurmelienė savivaldybėje buvo pagrindinė bendrųjų reikalų ir dokumentų valdymo specialistė. Tuometį Vilniaus pedagoginį institutą baigusi bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos specialybę įgijusi Z. Kurmelienė savivaldybės pastate pradėjo dirbti dar 1986 metų gruodį. Per tą laiką ne kartą keitėsi moters užimamos pareigos bei skyrių, kuriuose dirbo, pavadinimai, tačiau darbo pobūdis išliko beveik tas pats – ilgą laiką ji formavo personalo politiką, vykdė personalo administravimo funkcijas, organizavo Tarybos darbą, užtikrino tinkamą dokumentų administravimą bei valdymą ir kt.

Z. Kurmelienė – viena ilgiausiai, beveik 40 metų, rajono savivaldybėje dirbusių darbuotojų.

Už ilgametį profesionalų ir atsakingą darbą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, žmogiškumą, energiją, žinias ir sugebėjimus, atiduotus darbui Ukmergės rajono savivaldybėje, administracijos direktorė Inga Pračkailė įteikė Z. Kurmelienei padėkos raštą.

„Ačiū už tiek darbo metų, praleistų šioje įstaigoje, ačiū, kad buvome kolegos, ačiū už nuoširdų darbą. Jūs esate mūsų vedėjų vedėja, ko gero, su daugiausiai administracijos direktorių dirbusi ir juos dažnai pavadavusi savivaldybės darbuotoja. Ne vienam iš mūsų buvote mokytoja ir ramstis, ne vieną savivaldybės darbuotoją esate ir sutuokusi. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už tą bendrystę, už tą pagalbą ir meilę kiekvienam. Niekada nemačiau jūsų susiraukusios ar piktos, esate visada gerai nusiteikusi ir su šypsena. Išlikite tokia visada ir būkite sveika, gyvenkite sau bei keliaukite, keliaukite, keliaukite!” – linkėjo rajono savivaldybės meras Darius Varnas.

Daug gražių ir šiltų žodžių Z. Kurmelienei skyrė ir kiti kolegos, pabrėždami, kad Zina yra moteriškumo, takto bei kolegiškumo pavyzdys ir dirbti su tokiu žmogumi buvo didelė garbė.

„Man visada patiko mano darbas, man patiko, ką darau, kuo gyvenu… Tai turbūt ir yra svarbiausia. Dirbau, domėjausi, mokiausi, man patiko dirbti čia. Ir su dokumentais, ir su Tarybos nariais, ir rinkimų komisijoje. Man visada rūpėjo, kas ir kaip vyksta savivaldybėje, man nebuvo nesvarbu, kokie mes, kaip mes atrodome, kaip elgiamės, ką apie mus kalba, koks savivaldybės įvaizdis. O darbe buvo visko – ir labai gerų dienų, ir klaidų, ir padėkų, buvo net nuobauda… Kas nedirba, tas neklysta. Gal todėl kartais santūriai žvelgiau ir į kolegų klaidas bei stengiausi padėti jas ištaisyti, o ne burnoti, kad esi toks ar anoks.

Šiandien man labai gera girdėti jūsų vertinančius žodžius. Ačiū jums visiems! Mano mokytoja baigiant mokyklą parašė tokius žodžius: „Gyvenimas eina nešdamas skausmą ar nematydamas kelio iš džiaugsmo“. Taigi, linkiu mums visiems kuo daugiau džiaugsmo visur – santykiuose, susitikimuose, bendravime, tiesiog namuose. Ir viskas bus gerai,“ – paskutinę darbo Civilinės metrikacijos ir dokumentų valdymo skyriaus vedėjos pareigose dieną sakė Z. Kurmelienė.

„To paties linkime ir buvusiai kolegei. Ir dar – sveikatos, sėkmės bei džiaugsmo, gražių gyvenimo akimirkų“, – kalbėjo šią informaciją pateikusi rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimblienė.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Bukit ramus :
    Niekur ji neiseis!
  • Įdomu :
    ar savo noru
  • **** :
    Kiek pensininku...ir visi savi. Sedi ir sedes, kol neisnes ... turbut visi dar partkome dirbo ...

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas