Asociatyvi nuotrauka.

Žmonės

Pakvietė pavasarį pasitikti su šypsenomis

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Praėjusią savaitę prasidėjo ir iki šv. Velykų tęsis Ukmergės maltiečių organizuota socialinė akcija „Pasitikime pavasarį su daugiau šypsenų“. Jos metu Ukmergės krašto senjorams bus teikiamos nemokamos grožio paslaugos.

Šios akcijos sumanytoja, Ukmergės maltiečių vadovė Jovita Sedleckaitė sakė, jog išvaizda yra svarbi žmogaus saviraiškos dalis bet kokiame amžiuje. Tačiau laikui bėgant išvaizda keičiasi ir gali sukelti neigiamus išgyvenimus.

„Senyvo amžiaus žmonės grožio salonuose lankosi retai, turbūt savo aplinkoje sutiksime ir tokių senjorų, kurie visai nėra buvę ar nepamena, kada paskutinį kartą buvo grožio salone. Dėl to, siekdami prisidėti prie geresnės vyresnių žmonių emocinės sveikatos ir bendruomeniškumo stiprinimo, pakvietėme Ukmergėje dirbančius grožio specialistus dalyvauti šioje akcijoje ir nemokamai pagražinti mūsų senjorus“, – kalbėjo J. Sedleckaitė.

Ji pasidžiaugė, kad net nesitikėjo tokio grožio specialistų aktyvumo, teko net stabdyti registraciją.

Akcijoje dalyvaus 9 specialistai, kurie teiks nemokamas plaukų kirpimo, antakių korekcijos, masažų paslaugas. Yra specialistų, kurie pasisiūlė patys atvykti į kliento namus.

Pasiteiravus, ar visi senjorai turės galimybę pasigražinti, J. Sedleckaitė sakė, jog tikslas – ne kuo daugiau aprėpti, o atrasti tuos žmones, kuriems tikrai reikia šių paslaugų.

Ukmergės maltiečiams, atrenkant senjorus, padės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius, bend-ruomenės, socialiniai darbuotojai.

„Pirmiausia grožio paslaugas siūlome maltiečių globojamiems žmonėms, – kalbėjo Ukmergės maltiečių vadovė. – Mūsų savanoriai, suderinę laiką su specialistais, palydės senjorus į grožio salonus. Norime, kad viskas vyktų tvarkingai, nekiltų nesusipratimų ir pan.“

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas