J. Stankaitienę (kairėje) ir J. Vaskelienę priėmė savivaldybės meras D. Varnas.

Naujausi, Žmonės

Samarietės apsilankė rajono savivaldybėje

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja

 

Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu, nuo 2020 metų sausio 25-oji paskelbta Lietuvos samariečių bendrijos diena. Ta proga rajono savivaldybėje apsilankė Lietuvos samariečių bendrijos (LSB) Ukmergės skyriaus pirmininkė Jolita Stankaitienė ir skyriaus valdybos narė Janina Vaskelienė.

Viešnias priėmė rajono savivaldybės meras Darius Varnas.

Samarietės trumpai pristatė 1998 metais įkurto ir 20 aktyvių narių turinčio LSB Ukmergės skyriaus veiklą, svarbiausius darbus, padėkojo savivaldybei ir jos buvusiems bei esamiems vadovams už palaikymą bei pagalbą, už skyriaus veiklai suteiktas patalpas (Ukmergės meno mokyklos Dailės skyriaus pastate, Klaipėdos g. 17).

„LSB yra įsikūrusi nuo 1992 metų sausio 25 d., turi 19 skyrių, kuriuose yra per 1 000 narių. Nors per tuos dešimtmečius keitėsi mūsų organizacijos teikiamos paramos ir pagalbos formos, mes vis tiek išlikome. Esame išskirtiniai tuo, kad visais 100 procentų esame savanoriai nuo pat LSB įsikūrimo. Ir tuo labai didžiuojamės. Visi turime pagrindinius darbus, o samariečių veikla mums yra kaip hobis. Džiaugiamės, kad mokame daryti gerus darbus“, – kalbėjo J. Stankaitienė.

Pasak jos, minėdami LSB dieną, visi šalies samariečiai prisimena pagrindinius savo rėmėjus, pagalbininkus ir globojamus žmones. Šios dienos ukmergiškių samariečių maršrute buvo numatyta apsilankyti 15-oje vietų.

Merui D. Varnui viešnios įteikė dovanų – vėjo malūnėlį, kuriuo suktųsi ir toliau keliautų gerumas, vienetines rankų darbo šlepetes su išsiuvinėtais inicialais, tvaraus plastiko dėžutę sveikiems pusryčiams.

LSB – tai visuomeninė labdaros organizacija, vykdanti socialines, globos, paramos, integracijos, psichologinės reabilitacijos, dienos centrų ir kitas programas.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas