Grupė renginio dalyvių.

Žmonės

Sukvietė tradicinis renginys

Janina BADOKIENĖ

 

Baigiantis tarpušvenčio laikotarpiui jau ne pirmus metus LPS „Bočiai“ Ukmergės klubas „Viltis“ veda renginį „Išėję į naujus metus“, skirtą Trijų Karalių dienai paminėti. Kadangi klubo nariai priklauso ir Europos pagyvenusių žmonių federacijos Lietuvos asociacijai (EURAG), tai šiuo renginiu pradėjome vykdyti asociacijos 2024–2025 metų projektą „Visada aktyvūs“. Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Sausio 7-ąją susirinkome prie šventiškai papuoštų stalų picerijoje „Optima 13“. Renginio vedėja Liuda Žekonienė pasveikino visus su švente, pristatė atvykusius svečius: EURAG valdybos nares Rimą Povilėnienę ir Manefą Miškinienę, Kėdainių regiono narių grupę, LPS „Bočiai“ valdybos narį ir euragietį Gediminą Kuliešį, taip pat mūsų klubo narę ir Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės skyriaus pirmininkę Janiną Kuprijaškiną. Plojimais sutikome į salę pakviestus Tris Karalius, kurie prisistatė daina ir apdalino dalyvius „auksu, smilkalais ir mira“.

Savo atliekamais šokiais šventės dalyvius pasveikino mažieji šokėjai (vadovė Aldona Satkūnaitė). Pasveikinome jubiliejų švenčiančią Marytę Batuliavičienę. Nuoširdžius linkėjimus renginio dalyviams išsakė klubo pirmininkas Valmantas Naraškevičius, klubo garbės pirmininkė ir EURAG prezidento pavaduotoja Valerija Naraškevičienė, R. Povilėnienė, M. Miškinienė, G. Kuliešis, J. Kuprijaškina, klubo narės Zita Gipienė, M. Batuliavičienė, Janė Zimblienė, kėdainiškiai, kiti klubo nariai. Savo eilėmis šventės dalyvius sveikino poetės Zita Kazokevičienė ir Genoefa Povilavičienė, kuri dovanojo dvi savo eilėraščių knygas.

Trijų Karalių istoriją pratęsėme L. Žekonienės ir Irenos Pinkevičienės organizuotame protų mūšyje „Kas, kur, kada?“ tarp stalų komandų. Turėjome atsakyti į klausimus, kokia Trijų Karalių dovanų, jų vardų rašymo ant durų prasmė, kas pranešė apie kūdikėlio gimimą, nuo kada pasaulyje švenčiamos Kalėdos ir kt.

Šventinėje programoje dalyvavo klubo vokalinis ansamblis „Gija“, (vadovas V. Naraškevičius), linijinių šokių grupė, vadovaujama A. Satkūnaitės, kėdainiškių trio (vadovė Gitana Adomavičienė). Dainavome su klubo ansambliu, su kėdainiškiais, linksmi ritmai skatino šokti.

Nuoširdžiai dėkojome kėdainiškiams už pagalbą vedant renginį, picerijos darbuotojams už skaniai paruoštą maistą.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas