Ukmergės ir Panevėžio skyrių delegatai kartu su prezidentu K. Makaravičiumi. Antra iš dešinės – J. Kuprijaškina.

Žmonės

Skyriaus pirmininkė išrinkta į LPŽA prezidiumą

Aldona KUZMIENĖ

 

Gruodžio pabaigoje Vilniuje įvyko Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos (LPŽA) ataskaitinė rinkiminė konferencija. Į ją buvo deleguoti trys mūsų rajono skyriaus nariai.

Konferencijoje išklausėme išsamų laikinai Asociacijos prezidento pareigas ėjusio Kęstučio Makaravičiaus ataskaitinį pranešimą apie asociacijos veiklą. Pranešėjas pasidžiaugė, kad aplankė nemažai rajonų skyrių, dalyvavo įvairiuose kultūriniuose, sporto renginiuose. Apgailestavo, jog ne visada sulaukė pritarimo Vyriausybėje dėl projektų įgyvendinimo, ministerijose dažnai „pakibdavo“ prašymai, paraiškos. Auditorė Rasa Giedraitienė parengė finansinę ataskaitą.

Delegatų iš įvairių skyrių pasisakymuose, vertinant asociacijos prezidento bei prezidiumo veiklą, buvo jaučiamas susirūpinimas dėl senjorų bendravimo su žiniasklaida, prasto medicinos įstaigų paslaugų teikimo bei nepakankamo projektų finansavimo.

LPŽA vadovo rinkimų metu atviru balsavimu asociacijos vairas buvo patikėtas K. Makaravičiui. Taip pat buvo išrinktas ir prezidiumas. Džiaugiamės, kad vienbalsiai prezidiumo nare išrinkta mūsų rajono skyriaus pirmininkė Janina Kuprijaškina. Sveikiname ir linkime jai kuo geriausios sėkmės aktyvinant prezidiumo darbą, įgyvendinant įvairias idėjas, o taip pat organizuojant visos Lietuvos bei savo rajono skyriaus senjorų veiklą.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas