Šventinio renginio metu pasveikinti nauji nariai.

Žmonės

Palydėjome senus metus, pasitikome naujus

Aldona KUZMIENĖ

 

Baigiantis gruodžiui Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos (LPŽA) rajono skyriuje gyvuoja tradicija susirinkti į būrį. Kad kiekvienas žengtume į naują etapą, pamirštume visas negandas, nesutarimus, pasidalytume džiaugsmais, išsakytume draugams, bendraminčiams kuo nuoširdžiausius palinkėjimus, skleidžiančius tik paguodą, šviesą ir viltį.

Į šventę susirinko tie, kurie norėjo palydėti senus ir pasitikti naujus metus, pasidalinti, kuo brangūs ir turtingi buvo 2023 – ieji ir kaip gyvensime ateinančiais… Prisiminėme ir tylos minute pagerbėme tuos bičiulius, kurių netekome.

Neužmiršome pasveikinti jubiliatų, mūsų gretas papildžiusiems ukmergiškiams dovanojome atminimo šalikus.

Su šventiniais linkėjimais susirinkusius pasveikino rajono Savivaldybės tarybos narė Indrė Kižienė. Džiaugsmingai pritarėme jos pažadui, jog kitą tokią šventę senjorams suorganizuos rajono jaunimo organizacijų nariai.

LPŽA Prezidiumo tarybos narys Stanislovas Laurinavičius, pasveikinęs su švente, išreiškė viltį, jog senjorų gyvenimas 2024-iais bus dar įdomesnis, prasmingesnis.

Šventinę nuotaiką pagyvino šokių kolektyvo „Vėja“ (vadovė Aldona Satkūnaitė) ir modeliukų SEMUM (vadovė Gabrielė Adomaitytė) pasirodymai.

Su gausiais plojimais pasitiktas guvus Kalėdų Senelis ne tik su kiekvienu senjoru linksmai patrepsėjo, bet ir apdovanojo mus saldumynais, kuriais gardžiavomės su kava, kvepiančia ant švenčių stalo.

Deklamavome eiles, dainavome, bendravome vieni su kitais. Tokia skyriaus narių bendrystė dar labiau sutvirtino mūsų draugystę, suteikė mums jėgų žygiuojant į 2024 metus su naujais tikslais, idėjomis ir viltimis. Lai šie metai būna visiems turtingi gera sveikata, sėkme asmeniniame gyvenime, nuoširdžiais draugais šalia…

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas